Dotacja
Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1644642

Polecamy


Cenny remis z "BRZOZOVIĄ" Brzozów
23.08.2015.

Po trzech kolejnych porażkach drużyna seniorów zdobyła cenny punkt w meczu z „BRZOZOVIĄ” Brzozów.

Z różnych względów w tym meczu nie zagrało 15 zawodników z rundy wiosennej. Niektórzy wyjechali za granicę lub nie wznowili treningów, inni pauzowali za kartki, wybrali trybuny albo „Orlika”.

Zabrakło w tym meczu Mariusza Ziembiańskiego, Dominika Podgórskiego, Macieja Gembusia, Konrada Ochyrę, Przemysława Laska, Piotra i Pawła Rajchlów, Damiana Kuca, Sylwestra Biesiadę, Bogdana Czenczka, Tomasza Dąbrowickiego, Rafała Paszkowskiego, Gracjana Krynickiego, Mateusza Szałankiewicza i Jacka Seryłło. 

Czytaj całość
 
Kolejne 3 punkty na konto SANOVII
14.06.2015.

 Był to bardzo ważny mecz dla drużyny Wisłoka. Wygrana z SANOVIĄ przywracała im nadzieję na awans do klasy okręgowej, bowiem Zgoda Zarszyn przegrała u siebie z LKS Długie.
Nasza drużyna stanęła jednak na wysokości i wygrała ten mecz 3:1 po bramkach niezawodnego Sylwestra Biesiady.  

Czytaj całość
 
Kolejny rywal - WISŁOK Sieniawa
13.06.2015.
Tym razem w niedzielne popołudnie, nasi piłkarze rozgrywać będą kolejny mecz z drużyną WISŁOKA z Sieniawy. Jeszcze do niedawna drużyna ta zaliczana była do pretendentów do awansu do klasy okręgowej. Na boisku rywala w jesieni ulegliśmy 2:1.
Jak będzie tym razem przekonamy się już wkrótce. Drużyna SANOVII po 4 wygranych meczach z rzędu w ub. niedzielę przegrała na wyjeździe z WISŁOKIEM Krościenko Wyżne 3:0, a nasi goście zremisowali z BŁĘKITNYMI Jasienica Rosielna 3:3.

Najlepsi strzelcy WISŁOKA to Sebastian Bolanowski i Mateusz Stapiński zdobywcy po 11 goli. W SANOVII najlepsi strzelcy to Sylwester Biesiada - 21 goli i Konrad Ochyra - 13 goli.

 

ZP

 
Kolejne zwycięstwo w wykonaniu SANOVII!!!
04.06.2015.
Pomysłowość, składne akcje, zgranie, komunikacja, charyzma, duch walki- tak można opisać grę naszej drużyny z LKS-em Długie. 
Czytaj całość
 
BRZOZOVIA pokonana
23.05.2015.
Kolejne zwycięstwo SANOVII.
Dzisiejszy mecz pomiędzy SANOVIĄ Lesko, a BRZOZOVIĄ Brzozów rozgrywany był w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mimo to drużyna nasza zagrała świetny taktycznie mecz, dzięki czemu pewnie wygraliśmy z przyjezdną BRZOZOVIĄ. 
Czytaj całość
 
Kolejne 3 punkty zdobyte w Średniej Wsi
17.05.2015.
W meczu pomiędzy PIONIEREM Średnia Wieś, a SANOVIĄ Lesko oglądamy pół tuzina bramek, 4 dla SANOVII i 2 dla gospodarzy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 48 z 555

Najnowsze zdjęcia w galerii

Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych

Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia