Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1836513

Polecamy


Ksiega
Wiadomosci 30 - 60 of 929 wszystkich Dopisz sie
Twoje imie: Wiadomosc
kibic
dlaczego ta strona nie żyje? człowiek się chce dowiedzieć co sie z leskim klubem dzieje a tu nic nie ma. jak wyniki? tabela? czemu tak słabo idzie?
 
Juljan Lesko
Połowa maja a strona nie działa!Gdzie nowe informacje o wynikach zespołu???Gdzie szef strony???Co to ma być- oczekujemy na bieżąco relacji i informacji o naszym klubie!
 
K.S. BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE
"A" KLASA W LESKU !!! BiggrinD HAHAHAHA! I WKONCU ZAGRACIE (cenzura) TAM GDZIE JEST WASZE MIEJSCE !!! ZEGNAJCIE LESKIE (cenzura) Z V LIGI!

NIE MA SANOVII W V LIDZE ANI W BIESZCZADACH NIE MA SANOVII !!!

W BIESZCZADACH TYLKO JEST K.S. BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE PRAWDZIWI WLADCY BIESZCZAD I DUMA BIESZCZAD !!!


 
obserwator
Gratuluję trenerowi za profesjonalne szkolenie młodej kadry, chłopcy są rewelacyjni! Gratuluję wygranej halowego turnieju Grunwald Cup!!!
 
green wood
fotorelacja z ostatniego sparingu lesko.net.pl/lesko/index.php?option=com_content&task=view&id=822
 
do były zawodnik
Zgłoś się do prezesa...
 
www
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120220/SPORT20/685366221
 
siskoo
Młodzi piłkarze z Leska wygrali drugą edycję Halowego Turnieju Grunwald Cup.
 
były zawodnik
odbyły się już jakies sparingi? zna ktoś jakieś wyniki? bo widze że strona dalej nie jest aktualizowana
 
re
W lutym: 5 zagramy z Tarnawą, 12 z Przysietnicą, 18 z Baligrodem, 26 z Olszanicą. W marcu: 3 z Nowotańcem, 4 z Polańczykiem i 11 rewanż z Tarnawą.
 
big don
... można prosić o plan sparingów przed rundą rewanżową??
 
nie wazne
dlaczego ta strona nie jest aktualizowana??
 
Podatnik
LKS SANOVIA w Lesku jest organizacją pożutku publicznego. Jeśli leży Ci na sercu dobro Klubu przekaż 1% podatku. Wystarczy w PIT za 2011 r. wpisać we wniosku o przekazanie 1% podatku nr KRS 0000218540.
Poproś znajomych, rodzinę, kolegów.
1% Twojego podatku ma wielką wartość.
 
ciekawy
Dlaczego na oficjalnej nie ma potwierdzenia, że nowym "trenerem" został R. Gembuś? To tylko plotka nie mająca potwierdzenia w rzeczywistości?
 
Marian Lesko
Dziwi brak głosu po ostatnich wydarzeniach radnego P.Kokocia.Dla niego Sanovia to coś wiecej niż klub sportowy.Jako radny powinien jak najszybciej przedstawić sytuację w klubie radnym i burmistrzowi.Powinna odbyć sią sesja na temat klubu.Może trzeba zrobic okrągły stół dla ratowania klubu.Radni,piłkarze,trenerzy,działcze,sympatycy zbierzcie się i nie pozwólcie na upadek piłki w Lesku.Jest Orlik,boisko ze sztuczną murawą,liga amtorska halowa-w mieście ludzie chcą piłki nożnej!!!Uratujmy Sanovię Lesko!!!
 
obserwator
A i zapomniałem dopisać, że jeśli nie znajdą się następcy zarządu, który złożył rezygnacje, Pani Burmistrz prędzej czy później doprowadzi do likwidacji prawe 100 letniego Klubu.
 
obserwator
Gwiazdorzy, kolejny raz wzywam do tego żebyście pokazali na co Was stać!! Podejmijcie się prowadzenia Klubu a za 4 lata pogadamy o wrażeniach.
 
PO NOCY WSTAJE DZIEŃ
"Nie ma chętnych do pracy w klubie."
Pracę w ramach zarządu należy definiowac raczej jako wolontariat, nikt bowiem z tego tytułu nie pobiera żadnego wynagrodzenia prowadząc działalnośc stricte "non profi", poświęcając swój prywatny czas i środki bezinteresownie. Można pomijac mimo uszu głosy niezadowolenia, pretensji czy wręcz złośliwości kierowane z środowiska okołopiłkarskiego czy też szydercze opinie malontentów z zewnatrz. Gdy jednak za obsrywanie gniazda w którym się siedzi zabierają się CI, na rzecz KTÓRYCH wykonuje się w ramach klubu ową pracę, po to aby ONI mogli otrzymywac pieniądze w formie premii za mecze lub comiesięcznych ekwiwalentów za grę to dochodzimy do paradoidalnych i psychodelicznych sytuacji rodem z filmów Olivera Stona. Podcięcie gałęzi na której OWI PANOWIE siedzieli nastąpiło pamiętnego dnia kiedy to postanowili "oddac się" walkowerem. Dalsze wydarzenia stanowią pokłosie tego haniebnego czynu.
Kto podejmie się pracy, sponsoringu, gry czy trenowania drużyny z takim pijarem?*
*pytanie retoryczne, nie wymaga odpowiedzi.
 
obecny
Wedlug statutu zarzad ma obowiazek zorganizowac wybory nowego zarzadu raz na 4 lata, jezeli nie bedzie kandydatow zostaje stary zarzad. Ten zarzad jednak zlozyl rezygnacje i ma do tego prawo.
 
Piotr Gołda
Witam! Chciałbym wyjaśnić pewne niedopowiedzenia lub niejasne sformułowania. Zgodnie ze statutem Ludowego Klubu Sportowego SANOVIA § 28 pkt.1 Kadencja władz trwa cztery lata - wyjaśniam że w dniu 29 listopada 2011 minął czteroletni okres kadencji i mandat każdego członka zarządu wygasł.Walne Zebranie Członków Klubu nie wyłoniło nowych władz klubu.Więc zapraszam Ludzi Kochających Sanovię do stawienia się w dniu 02.12.2011 o godz. 17 na zebraniu i zgłoszeniu swojej kandydatury na istniejące wakaty.Pozdrawiam!
 
smutas
Kokon nie ma czasu na piłke teraz jest basen juz kupił spodenki czepek i płetwy oraz nowa klisze do robienia zdjec
 
Konrad rls
Zarząd podał się do dymisji.Drużynie grozi wycofanie z rogrywek klasy okregowej.Nie ma chętnych do pracy w klubie.Co dalej z piłką w Lesku??Czy klub zostanie zklikwidowany???Co na to burmistrz,miasto,radni-zwłaszcza P.Kokoć??? 2 grudnia chyba spotkanie ostatniej szansy dla Sanovii.Każdy kto może niech weżmie udział!!!
 
obserwator
Zastanówcie się nad tym czy w ogóle będziecie grać, wielcy gwiazdorzy na boisku tacy byliście mądrzy, cały czas pretensje i żądania! Doprowadziliście do odejścia Zarządu, który tyle dobrego zrobił dla Klubu. Teraz czas pokazać jacy WY jesteście! CZEKAMY
 
pato
Przestańcie pisać te głupoty. Każdy kto zna Andrzeja doskonale wie, że nigdy trenerem nie będzie ;d
 
:)
Andrzej podjął decyzje przed sezonem ze będzie grał w Bezmiechowej i nic na pewno się nie zmieni tak sam mówił a co do gwiazdorów ze Sanovi to niech ratują się sami i w końcu znajda swoje miejsce w A klasie bo od dawna jest tam ich miejsce a nie jak co roku dzięki kupowaniu meczy utrzymywali się w okręgówceBiggrin
 
Kibic
By mieć uprawnienia do trenowania drużyny należy ukończyć kurs dla instruktorów i zdać egzamin
- do realizacji 50 godz./ 150 godz specjalizacja
- przewidywany koszt całości 1500 zł.

Kryteria przyjęcia
- wykształcenie minimum średnie
- zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia.
Kryteria ukończenia kursu instruktora piłki nożnej
- obecność ? poniżej 75 % kursant nie jest dopuszczony do egzaminu
- po każdej nieobecności kursant jest zobowiązany do napisania pracy z tematyki realizowanej na danych zajęciach
- zdanie egzaminu części ogólnej
- udokumentowane przeprowadzenie 6 hospitacji treningowych w klubie sportowym
- obserwacja meczu piłkarskiego ? wypełnienie arkusza obserwacji
- przygotowanie konspektu do oceny
- przeprowadzenie lekcji egzaminacyjnej
- zaliczenie u każdego wykładowcy ? karta zaliczeń.
 
santi
haj aj em profeszynal kołcz endrju nedocha
 
xxxx
Z szacunkiem dla Andrzeja Niedziochy ale jak klub przeskoczy pzrepisy PZPN-u.
 
Konrad rls
Czy w zebraniu w urzędzie mogą brać udział kibice i sympatycy klubu???Proszę o odpowiedż!
 
Marian Lesko
A.Niedziocha nowym trenerem od rundy wiosennej.Potwierdził że chce przejąć zespół Sanovii.Po zakończeniu rundy jesiennej odbędą się rozmowy w klubie.Dobra decyzja!
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»
">

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia