Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2067206

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Podsumowanie rundy jesiennej drużyny juniorów SANOVII Lesko Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
04.12.2017.

W rozegranych 7 spotkaniach juniorzy starsi SANOVII zdobyli 6 punktów zwyciężając tylko w 2 meczach z Lubatówką 6-0 i Szarotką w Uhercach Mineralnych 11-2.

W tabeli w grupie I klasy A zajmujemy 5 miejsce. Bramek strzelonych 25 i straconych 25.  Strata do lidera Bratek Łukowe 15 punktów. 

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 zagrało w sumie 25 zawodników. We wszystkich 7 spotkaniach wystąpił tylko Filip Gnap. W 6 spotkaniach wystąpili: Dawid Gładysz i Miłosz Hańczyk. W 5 spotkaniach wystapili Piotr Baraniewicz, Jakub Dybaś, Eryk Ginda i Fabian Winnicki. W 4 meczach zagrali  – Jan Kotyła, Jakub Krzywiński i Patryk Migielicz. W 3 meczach zagrali Damian Ingot, Tomasz Pokorski, Wiktor StefańskiMaciej Stelmach, Jakub Strzelecki i Łukasz Wozderewicz. W 2 meczach Dawid Hawaj i Jakub Ławiński.  W 1 spotkaniu wystąpili Jakub Banaś, Krystian Dobrzański, Dawid Galant, Hubert Sandecki, Sebastian Seryłło, Mateusz Straszak, Dawid Ważny i Jakub Wnęk.  

Bramki dla SANOVII zdobywało 9 zawodnków: Filip Gnap, Dawid Hawaj  po 6, Fabian Winnicki – 4, Jakub Dybaś, Patryk Migielicz i Łukasz Wozderewicz po 2 oraz Eryk Ginda i Jakub Ławiński po 1. Jedną bramkę samobójczą strzelił dla nas zawodnik z Lubatówki. Ciekawostką jest to, że Dawid Hawaj występując tylko w dwóch meczach, w których zagrał tylko połówki zdołał strzelić w każdym z nich po 3 bramki. Dodając 3 bramki zdobyte w drużynie seniorów to ma ich na koncie 9.

Juniorzy młodsi SANOVII w rozegranych 8 spotkaniach zdobyli 16 punktów zwyciężając w 5 meczach z Lubatówką 6-0, Grabówką 2-0, Ustrzykami Dolnymi 2-1, Uhercami Mineralnymi 7-0, Łukowem 3-0 oraz remisując w 1 meczu w Krościenku Wyżnym 1-1.

W tabeli w grupie I klasy A zajmujemy 2 miejsce. Bramek strzelonych 23 i straconych 14.  Strata do lidera Bieszczadów Ustrzyki Dolne 3 punkty. 

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 zagrało w sumie 22 zawodników. We wszystkich  8 spotkaniach wystąpili tylko Jakub Banaś i Krystian Dobrzański. W 7 spotkaniach wystąpili: Mateusz Bebkiewicz, Sebastian Polak i Mateusz Terlecki. W 6 spotkaniach wystapili Michał Buszta, Bartłomiej Kotyła, Sebastian Lach, Hubert Sandecki i Patryk Wieczorek. W 5 meczach zagrał Wiktor Stefański. W 4 meczach zagrali Damian Ingot, Michał Wermiński i Jakub Wnęk. W 3 meczach Miłosz Hańczyk, Jan Kotyła, Jakub Ławiński.  W 1 spotkaniu zagrali Miłosz Bąk, Maksymilian Fiejtek, Filip Gnap i Norbert Szramowiat.

Bramki dla SANOVII zdobywało 11 zawodnków: Damian Ingot i Jakub Wnęk po 4, Michał Wermiński i Patryk Wieczorek po 3. Sebastian Lach i Tomasz Pokorski po 2. Po jednej bramce strzelili Jakub Banaś, Filip Gnap, Jan Kotyła, Hubert Sandecki i Mateusz Terlecki.  

Przed nami przerwa i już w styczniu ruszamy z treningami przygotowawczymi i licznymi sparingami. Planowany start rundy rewanżowej juniorów to połowa kwietnia 2018 r. 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia