Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2067960

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Podsumowanie rundy jesiennej drużyny kobiet SANOVII Lesko Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.11.2017.

 W rozegranych dziewięciu spotkaniach SANOVIA zdobyła 4 punkty zwyciężając z INTEREM Gnojnica 3-1 i remisując z rezerwami SOKOŁA Kolbuszowa Dolna 0-0. Najwyższe przegrane to z UKS START Jarosław 1-9 i z RESOVIĄ II Rzeszów 0-7.

 

 

W tabeli III ligi podkarpackiej kobiet zajmujemy ostatnie 10 miejsce. Wyprzedzające nas drużyny Sokół II Kolbuszowa, IZOLATOR Boguchwała i KORONA Tuchla zgromadziły po 9 punktów.

Kilka meczów było bardzo wyrównanych m.in. w Lesku z GRODZISZCZANKĄ Grodzisko Dolne, gdzie prowadziliśmy 1-0, wyrównaliśmy na 2-2. Końcówka tego meczu jednak nie należała do nas, gol samobójczy debiutującej naszej zawodniczki ustalił wynik spotkania na 2-4.

Również w Boguchwale i Stalowej Woli mecze były bardzo wyrównane. Zabrakło naszym dziewczynom jednak trochę doświadczenia i spokoju w wypracowanych sytuacjach  podbramkowych.

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 zagrało w sumie 24 zawodniczki. We wszystkich 9 spotkaniach wystąpiły: Halszka Bałon, Karolina Cielemęcka, Karolina Karaczkowska, Małgorzata Podkalicka, Katarzyna Różycka, Karolina Słapińska, Roksana Sowa.
W 8 spotkaniach wystąpiły: Amelia Adamska, Samuela Bałdyga, Patrycja Domaradzka, Agnieszka Mąka.
W 7 spotkaniach wystąpiły: Agata Hochół i Wiktoria Sokołowska.
W 6 meczach zagrała Julia Czenczek, w 5 meczach Wiktoria Daszyk i Patrycja Joachimowska, w 4 meczach Anna Stefanowska i Joanna Tomaszek, w 3 meczach Justyna Bogaczewicz, Weronika Horodejczuk i Ida Kaliniewicz, w 2 meczach Wiktoria Janiec oraz w 1 meczu zagrały Katarzyna Barlewicz i Oliwia Pawłowska.
Katarzyna Barlewicz to była piłkarka takich klubów jak Sokół Kolbuszowa Dolna, AZS Wrocław, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin; reprezentantka Polski U17 i U19; Mistrzyni Polski z AZS Wrocław z 2008 r. Kasia swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiała właśnie w SANOVII Lesko gdzie grała wspólnie z chłopakami w jednej drużynie. W meczu z Grodziszczanką pokazała swój kunszt wypracowując kilka stu procentowych okazji do strzelenia bramek.

Bramki dla SANOVII zdobywały tylko trzy zawodniczki: Małgorzata Podkalicka 8, Samuela Bałdyga 2 i Karolina Karaczkowska 1.

W październiku 2017 r. SANOVIA Lesko podpisała spektakularną umowę sponsoringową z PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. w Warszawie. Przedmiotem umowy jest sponsorowanie piłkarskiej drużyny kobiecej naszego klubu w zamian za promowanie marki PGE. Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces Zarządu SANOVII.
Dziękujemy PGE Polskiej Grupie Energetycznej S.A. za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni. Cieszymy się, że nasze dotychczasowe działania znalazły uznanie u Sponsora.

W październiku 2017 r. Sekcja Kobiet otrzymała również dotację z Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w budowaniu drużyny oraz wsparli finansowo i rzeczowo naszą działalność.

Przed nami krótka przerwa i już grudniu ruszamy z ciężkimi treningami przygotowawczymi. Planowany start rundy to przełom marca i kwietnia 2018 r. W międzyczasie dziewczyny będą brały udział w turniejach halowych o mistrzostwo Podkarpacia.

Fan page LKS Sanovia Lesko sekcja kobiet >>> clik

 


Zapraszamy do stałej współpracy z Naszym Klubem, proponując przystąpienie do grona 
Firm Wspierających 
Ludowy Klub Sportowy “SANOVIA” Lesko. W ramach współpracy oferujemy
min. udostępnienie powierzchni reklamowych na stadionie piłkarskim, na sprzęcie sportowym, 
na biletach meczowych, na oficjalnej stronie internetowej Klubu  KONTAKT

 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia