Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2067239

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Jak po grudzie, ale 3 punkty zostały w Lesku Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
20.09.2017.

 Niedziela, 17 września 2017 r. SANOVIA podejmuje teoretycznie najsłabszą drużynę w tabeli LKS Górki. Dotychczas zdobyli tylko jeden punkt remisując u siebie z Lotniarzem Bezmiechowa.

 

 

Goście postawili jednak wysoko poprzeczkę. To oni wyszli na prowadzenie w 30 min. po strzale Łukasza Wójcika. Nieliczni kibice raz po raz ogladali zmasowane ataki miejscowych. Nic jednak nie chciało wejść.  Tak było aż do 78 minuty, kiedy to po zagraniu ręką obrońcy gości sędzia pokazał wapno. Niezawodnym egzekutorem jedenastki okazał się Mateusz Szałankiewicz. Mamy więc remis 1-1. Jednak taki wynik to dla SANOVII oznacza porażkę. Nasi w dalszym ciągu atakują, bombardując wręcz bramkę rywali. Niebiosa nam jedak sprzyjały. Widzimy śliczną tęczę nad stadionem i jeszcze ładniejszą bramkę zdobytą w doliczonym czasie gry przez Radosława Fedora (na zdjęciu).

Skład Sanovii: Jakub Krzywiński - Sebastian Seryłło, Rafał Paszkowski, Rafał Markowski, Przemysław Furman- Michał  Szczepański (65 min. Radosław Fedor), Kajetan Thym(65 min. Dariusz Hawaj), Mateusz Szałankiewicz, Paweł Rajchel,- Mariusz Paszkowski, Konrad Bem (90 min. Filip Gnap).

Materiał wideo z meczu znaleźć można pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=P3YWKla9t48

 Zapraszamy do stałej współpracy z Naszym Klubem, proponując przystąpienie do grona
Firm Wspierających
Ludowy Klub Sportowy “SANOVIA” Lesko. W ramach współpracy oferujemy
min. udostępnienie powierzchni reklamowych na stadionie piłkarskim, na sprzęcie sportowym,
na biletach meczowych, na oficjalnej stronie internetowej Klubu  KONTAKT

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia