Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2067941

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Pierwsze ligowe punkty w III lidze kobiet Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
18.09.2017.

 Sobota, 16 września 2017 r. godz. 16,00 kolejny ligowy mecz naszych Dziewczyn w III ligowej batalii. Tym razem gościmy drużynę INTER Gnojnice z pow. ropczyckiego. Jakże szczęśliwa była to sobota dla naszych dziewczyn. Po raz pierwszy w historii kobiecej piłki nożnej w Lesku nasza drużyna zdobyła punkty wygrywając mecz. Brawo Dziewczyny. Brawo SANOVIA.

 

 

 

SANOVIA wystąpiła w składzie:

Karolina Słapińska – Patrycja Domaradzka, Amelia Adamska (41 min  Wiktoria Daszyk), Wiktoria Sokołowska, Karolina Cielemęcka (75 min. Oliwia Pawłowska) – Agata Hochół (63 min. Agnieszka Mąka), Karolina Karaczkowska, Roksana Sowa, Justyna Bogaczewicz (52 min. Halszka Bałon) – Małgorzata Podkalicka, Katarzyna Różycka.

Bramki dla SANOVII: 22 min. 28 min. 68 min. Małgorzata Podkalicka.

 

Fan page LKS Sanovia Lesko sekcja kobiet >>> clikZapraszamy do stałej współpracy z Naszym Klubem, proponując przystąpienie do grona
Firm Wspierających
Ludowy Klub Sportowy “SANOVIA” Lesko. W ramach współpracy oferujemy
min. udostępnienie powierzchni reklamowych na stadionie piłkarskim, na sprzęcie sportowym,
na biletach meczowych, na oficjalnej stronie internetowej Klubu  KONTAKT

 

 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia