Polecamy

Pierwsze punkty na wiosnę 2017 r. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.04.2017.

Dopiero w czwartym rozgrywanym meczu na wiosnę SANOVIA zdobyła pierwsze punkty.

Po pechowo przegranym meczu w Haczowie (niewykorzystany m.in. rzut karny) i w Lesku z Zarszynem wygraliśmy w Bukowsku z miejscową Bukowianką 6:2.

Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze, już w 3 min. Sylwek Biesiada otworzył wynik na 1:0. Ataki gospodarzy i faul naszego obrońcy w polu karnym daje miejscowym rzut karny. Na posterunku mamy na szczęście młodego Kubę Krzywińskiego, który w pięknym stylu broni strzał napastnika Bukowianki. Za chwilę to my podwyższamy wynik po strzalach Sylwka. Prowadzimy 2:0 i w 21 minucie 3:0. Gospodarze w 30 min. strzelają na 3:1 i tak kończy się pierwsza połowa.

W drugiej odsłonie ponownie Sylwek zdobywa bramki na 4:1, 5:1 i 6:1. W 90 minucie tracimy drugą bramkę i mecz kończy się wynikiem 6:2.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Bramkarz: Jakub Krzywiński; obrona: Piotr Baraniewicz, Bogusław Czenczek, Dominik Podgórski, Eryk Ginda; pomoc: Przemysław Furman (Marek Domański), Jacek Zięba, Rafał Paszkowski, Łukasz Wozdarewicz; napastnicy: Sylwester Biesiada (Kacper Dunaj), Mariusz Paszkowski.