Dotacja
Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1662506

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Nareszcie zwycięstwo !!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.06.2016.

Tegoroczny maj nie był zbyt łaskawy dla piłkarzy LKS „SANOVIA” w Lesku. Początek miesiąca nie zapowiadał tak drastycznego kryzysu. W dniu pierwszego maja po meczu stającym na wysokim poziomie zremisowaliśmy 1-1 z „Iskrą” Iskrzynia, by następnie zanotować aż pięć porażek z rzędu i kolejną szóstą 5 czerwca w Haczowie.  

Dobrze, że kwiecień był udany i drużyna nasza zdobyła 10 punktów. Najpierw jeden punkt po remisie 1-1 i z aspirującym do awansu „Lotniarzem” Bezmiechowa, a następnie dziewięć punktów po trzech zwycięstwach. Na wyjeździe z „Brzozowią” Brzozów 5-0 i „Wisłokiem” Sieniawa 5-3 i u siebie z „Victorią” Pakoszówka 3-1.

Nastroje kibiców poprawiły się po zwycięskim meczu z broniącą się przed spadkiem drużyną LKS „Gawoinstal” Izdebki 6-2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Piotr Rajchel -2, Przemysław Furman -1, Tomasz Dąbrowicki -1 i kolejne 2 samobójcze.  

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Z „Bukowianką” w Bukowsku i u siebie z „Błękitnymi” Jasienica Rosielna. Liczymy, że nasza drużyna odniesie jeszcze przynajmniej jedno zwycięstwo.

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych

Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia