zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1644653

Polecamy

Pechowa 92 minuta sobotniego meczu na sanockich Wierchach. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
26.03.2016.

W doliczonym czasie gry SANOVIA przegrała swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej z liderem klasy A drużyną EKOBALLU Sanok 3:2.

Bramki dla naszej drużyny strzelili Jacek Zięba i Gracjan Krynicki. Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący do ostatniej minuty. Drużyna SANOVII wystąpiła w składzie:

bramkarz: Dariusz Półkoszek; obrona: Paszkowski Rafał, Czenczek Bogusław, Sowa Łukasz, Rajchel Piotr; pomoc: Zięba Jacek, Rajchel Paweł, Furman Przemyslaw (78m Domański Marek),Krynicki Gracjan (87 Niedziocha Andrzej); atak: Śmiałek Dariusz, Kuc Damian; trener zespołu Zięba Jacek; kierownik drużyny Grzyb Ryszard.