Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295726

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Wygrana z Płomieniem Zmiennica Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
19.10.2015.

Po raz kolejny SANOVIA „ugasiła” Płomień. Tym razem 4:2.

Strzelcem wszystkich bramek dla naszej drużyny był strażak Sylwek Biesiada. Brawo Sylwek, brawa dla całej drużyny SANOVII. Był to bardzo ważny mecz, zresztą tak jak i wszystkie, które będziemy jeszcze rozgrywać w tej rundzie.Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na 11 pozycję w tabeli. By ją utrzymać, musimy już w najbliższą niedzielę w Bażanówce powalczyć o kolejne zwycięstwo.

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia