Dotacja
                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1815917

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


Cenny remis z "BRZOZOVIĄ" Brzozów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
23.08.2015.

Po trzech kolejnych porażkach drużyna seniorów zdobyła cenny punkt w meczu z „BRZOZOVIĄ” Brzozów.

Z różnych względów w tym meczu nie zagrało 15 zawodników z rundy wiosennej. Niektórzy wyjechali za granicę lub nie wznowili treningów, inni pauzowali za kartki, wybrali trybuny albo „Orlika”.

Zabrakło w tym meczu Mariusza Ziembiańskiego, Dominika Podgórskiego, Macieja Gembusia, Konrada Ochyrę, Przemysława Laska, Piotra i Pawła Rajchlów, Damiana Kuca, Sylwestra Biesiadę, Bogdana Czenczka, Tomasza Dąbrowickiego, Rafała Paszkowskiego, Gracjana Krynickiego, Mateusza Szałankiewicza i Jacka Seryłło. 

Z wielkim trudem i mozołem trwa budowanie drużyny na rundę jesienną. Po pierwszym przegranym meczu rozwiązana została umowa za porozumieniem stron z trenerem Panem Wojciechem Kogutem. Zarząd wspólnie z pozostałymi zawodnikami robił wszystko by przynajmniej jedenastu zawodników wystawić w każdym meczu. Terminarz nie był łaskawy dla naszej drużyny. Pierwsze cztery mecze to były ciężkie mecze z Leśnikiem Baligród, Ekoballem Sanok, Lotniarzem Bezmiechowa i Brzozovią Brzozów. W każdym z tych meczy nasi zawodnicy pokazali hart ducha i wolę walki. Chwała im za to. Do meczu z Brzozowią tak jak i z Ekoballem przystąpiło tylko 11 zawodników, byli to: Dariusz Półkoszek, Jacek Zięba, Mariusz Nieznański, Michał Krzywowiąza, Andrzej Niedziocha, Przemysław Furman, Robert Ekiert, Marek Domański oraz koszykarze, którzy widząc arcytrudną sytuację kadrową postanowili pomóc drużynie to Adrian Wilk, Bartłomiej Kapcio i Mateusz Nieznański. Mateusz Nieznański wystąpił w tym meczu wraz z ojcem Mariuszem. Mecz z Brzozovią to był typowy mecz walki. Początek pierwszej i drugiej połowy to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Jednak brak u nas typowego napastnika nie pozwolił zamienić dogodne sytuacje na bramki. Również Brzozovia miała swoje okazje, lecz w bardzo dobrej dyspozycji był w tym meczu nasz młodziutki bramkarz Dariusz Półkoszyk, który obronił przynajmniej cztery tzw. setki. Napastnicy z Brzozowa byli jednak bezradni wobec wzorowej postawy naszych obrońców i bramkarza, i pomimo wprowadzenia trzech rezerwowych nie zdołali strzelić nam bramki. Mecz zakończył się jakże cennym dla nas remisem 0:0. Dziękujemy Wam wszystkim, pokazaliście w tym meczu, że niemożliwe dzięki wielkiej determinacji staje się możliwe.
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia