Dotacja
                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1815860

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


Kolejne 3 punkty na konto SANOVII Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
14.06.2015.

 Był to bardzo ważny mecz dla drużyny Wisłoka. Wygrana z SANOVIĄ przywracała im nadzieję na awans do klasy okręgowej, bowiem Zgoda Zarszyn przegrała u siebie z LKS Długie.
Nasza drużyna stanęła jednak na wysokości i wygrała ten mecz 3:1 po bramkach niezawodnego Sylwestra Biesiady.  

Zabójcze były 3 minuty w wykonaniu naszej drużyny. 45 minuta i gol do tzw. szatni. 40 sekunda drugiej połowy i prowadzimy już 2:0. 47 minuta faulowany nasz zawodnik sędzia zamiast karnego dyktuje rzut wolny, który na bramkę zamienia nasz najlepszy snajper Sylwek. Goście stawiają wszystko na jedną kartę i atakują bramkę SANOVII. W 75 minucie zdobywają bramkę. Podkręcają tempo gry. Nasi zawodnicy odpierają ataki i kontratakują jednak kolejne bramki już nie padają. W ostatnich 10 minutach zmiany w naszym zespole. Na boisko wchodzą kolejno Maciej Gembuś za Przemysława Furmana, Łukasz Podsobiński za Bogdana Czenczka i Jacek Seryło za Konrada Ochyrę. Drużyna gości nie mogąc wygrać meczu w rywalizacji sportowej zgłaszają sędziemu w końcowych minutach meczu chęć sprawdzenie dowodów tożsamości naszych zawodników. Liczą, że może w ten, poza sportowy sposób zdobędą 3 punkty walkowerem. Wszyscy nasi zawodnicy posiadali dowody tożsamości, ale niesmak pozostał. Drużyna Wisłoka z Sieniawy to największy przegrany tej wiosny. Po rundzie jesiennej byli samodzielnym liderem mając na koncie 31 punktów. My mieliśmy tylko 16 i byliśmy zagrożeni spadkiem do klasy B. Wiosna należy do nas. Był to 9 wygrany mecz w rundzie wiosennej. W sumie wiosną zdobyliśmy już 28 punktów i mamy szanse na kolejne zdobycze. W przyszłym tygodniu ostatni wyjazdowy mecz tej rundy. Jedziemy do drużyny Płomień Zmiennica, który wiosną zdobył 18 punktów, a w sumie ma ich 36 i zajmuje 11 pozycję. ZP
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia