Dotacja
                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1805846

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


Kolejne zwycięstwo w wykonaniu SANOVII!!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
04.06.2015.
Pomysłowość, składne akcje, zgranie, komunikacja, charyzma, duch walki- tak można opisać grę naszej drużyny z LKS-em Długie.  Przez cały mecz nasza drużyna wyprowadza wiele składnych akcji przeciw którym goście są bez szans. W 16 minucie po dośrodkowaniu z rzutu różnego przez Pawła Rajchla piłkę do bramki pakuje S. Biesiada. Goście kompletnie bezradni wobec ataków SANOVII jednak długo nie ma bramek. Dopiero w 30 minucie po prostopadłym podaniu i wygranej z obrońcą bramkę znów zdobywa S. Biesiada. Do przerwy wiele akcji jednak bez większej ilości bramek i mamy wynik 2:0 Druga połowa jest o wiele skuteczniejsza w wykonaniu piłkarzy SANOVII. Wpada kolejno aż 5 bramek z czego pierwsza tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, gdzie kolejną bramkę zdobywa S. Biesiada. Kolejna bramka już w 50 minucie, którą zdobywa Piotr Rajchel po podaniu S. Biesiady. Liczne akcje naszych piłkarzy powodują błędy rywali i w 58 minucie wywalczamy rzut wolny, który daje nam bramkę. Po strzale w poprzeczkę S. Biesiady z dobitki trafia do siatki Tomasz Dąbrowiecki. Kolejna akcja dająca bramkę ma miejsce w 80 minucie, gdzie sytuację sam na sam wykorzystuje Konrad Ochyra. Ostatniego gola i również wspaniałego jak wszystkie wcześniejsze zdobywa Gracjan Krynicki po dośrodkowaniu Przemysława Furmana. W ostatnich 20 minutach meczu nasz zespół wykorzystuje zmiany. W 70 minucie w miejsce Piotra Rajchla wchodzi Przemysław Furman który na koniec świetnie wspiera drużynę. Kolejno w 75 i 82 minucie zmiany: Damian Kuc za Bogdana Czenczka i Robert Ekiert za Konrada Ochyrę. Ci którzy byli na meczu nie mogą narzekać, gdyż byli świadkami wspaniałego widowiska. Już w niedzielę 7 czerwca najdalszy wyjazd naszych piłkarzy, zmierzymy się tym razem z drużyną z Krościenka Wyżnego. Eryk Ż.
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia