Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko

BRZOZOVIA pokonana Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
23.05.2015.
Kolejne zwycięstwo SANOVII.
Dzisiejszy mecz pomiędzy SANOVIĄ Lesko, a BRZOZOVIĄ Brzozów rozgrywany był w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mimo to drużyna nasza zagrała świetny taktycznie mecz, dzięki czemu pewnie wygraliśmy z przyjezdną BRZOZOVIĄ.  Już w 13 minucie bramkę po dokładnym dośrodkowaniu Jacka Seryłło zdobywa Sylwester Biesiada. Bramka to uspokoiła trochę nerwową grę naszej drużyny. Do końca pierwszej połowy widzimy wiele akcji obu drużyn jednak nie mamy bramek. W drugiej połowie oglądamy więcej bramek. Już w 67 minucie jakże piękną bramkę z dystansu strzela Tomasz Dąbrowiecki. Prowadzimy 2:0. W 75 minucie błąd naszej obrony i bramkarza wykorzystują goście zdobywając bramkę kontaktową. W 81 minucie Damian Kuc swoim zdecydowanym wejściem wymusza popełnienie błędu przez bramkarza przeciwnika co wykorzystuje świetnie grający Sylwester Biesiada zdobywając kolejną bramkę. Skład SANOVII: Mariusz Ziembiański, Gracjan Krynicki, Dominik Podgórski, Mateusz Szałankiewicz, Michał Krzywowiąza, Tomasz Dąbrowicki (85 m. Robert Ekiert), Bogdan Czenczek (46 m. Piotr Rajchel), Jacek Seryłło (63 m. Przemysław Furman), Paweł Rajchel, Damian Kuc, Sylwester Biesiada. Kolejny mecz juz za tydzień na wyjeździe. Pojedziemy tym razem do Klimkowki gdzie powalczymy o kolejne punkty. Eryk