SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

Kolejne 3 punkty zdobyte w Średniej Wsi Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.05.2015.
W meczu pomiędzy PIONIEREM Średnia Wieś, a SANOVIĄ Lesko oglądamy pół tuzina bramek, 4 dla SANOVII i 2 dla gospodarzy. Pierwsza połowa meczu należała zdecydowanie dla Leska. SANOVIA ma wiele sytuacji i ciągle atakuje bramkę przeciwnika ale to gospodarze mogli objąć już w 10 minucie prowadzenie (po silnym strzale piłka trafia w poprzeczkę). W 14 minucie po samodzielnej akcji wynik spotkania otwiera zdobywając pierwszą bramkę Paweł Rajchel. Kolejną jakże piękną po zmyleniu bramkarza w 29 minucie strzela Sylwester Biesiada. W 33 minucie bramkę po dobitce rzutu wolnego zdobywa Mateusz Szałankiewicz. Kolejna i zarazem ostatnia bramkę w naszym wykonaniu w 38 minucie strzela młody Damian Kuc. Do przerwy prowadzimy 0:4. Druga połowa należy jednak dla gospodarzy. To oni kolejno w 50 i 88 minucie gry strzelają bramki. Przypomina się mecz jaki rozgrywała SANOVIA z PIONIEREM jesienią. Wtedy również pierwsza połowa meczu należała do Leska (3:0), a drugą przegraliśmy (0:1). Cieszy fakt, że po ciężkiej kontuzji wraca do gry Przemysław Furman. Już za tydzień w sobotę zagramy w Lesku z Brzozowem. Zapraszamy na ten mecz. Eryk Ż.