SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

3 punkty dla Bezmiechowej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
10.05.2015.
Niestety w sobotnim derbowym meczu pomiędzy Sanovią Lesko a Lotniarzem Bezmiechowa punkty wyjeżdżają z Leska. Mecz nie obfitował w składne i liczne akcje. Była to twarda walka o każdą piłkę co miało przełożenie na liczne kontuzje.  Już w 13 minucie wskutek kontuzji zostaje zmieniony Przemysław Lasek, zastępuje go Łukasz Podsobiński. Nowy zawodnik dużo wnosił do gry jednak nie udaje się nam zdobyć bramki. Do przerwy mamy wynik 0:0. Druga połowa to atak obu zespołów co skutkowało licznymi faulami i miało istotny wpływ na ilość żółtych kartek dla zawodników obu drużyn. W 50 minucie zostaje zmieniony świetnie grający Tomasz Dąbrowiecki (odnowienie kontuzji) , a w jego miejsce wchodzi młody Damian Kuc. W 80 minucie Macieja Gembusia zastępuje Bogdan Czenczek. I gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem w doliczonym czasie goście zdobywają bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Niestety na odrobienie strat nie było już czasu i przegrywamy ten mecz 0:1. Już za tydzień kolejne derby. Jedziemy na mecz z będącym na końcu tabeli Pionierem Średnia Wieś. Zapraszamy wszystkich sympatyków. Eryk