SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

2:2 w Strachocinie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
01.05.2015.
W zaległym meczu SANOVIA zremisowała z Górnikiem Strachocina 2:2. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn, bowiem mecz był bardzo wyrównany i na każdą składną akcję gospodarzy nasi zawodnicy odpowiadali również atakiem. Już w 3 minucie strachocina oddaje mocny strzał, który z trudem broni nasz bramkarz Mariusz Ziembiański. W odpowiedzi Sylwek nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. W 17 minucie niezdycedowanie naszych obrońców wykorzystują miejscowi i przegrywamy 1:0. w 31 minucie druga zmiana boisko opuszcza kontuzjowany Przemek Lasek, wcześniej zszedł z boiska równiez z powodu kontuzji Tomek Dąbrowiecki. W 40 minucie Sylwek Biesiada wyrównuje stan meczu na 1:1. Niestety, nie cieszyliśmy się dugo remisem bo juz 3 minuty póżniej gospodarze strzelają na 2:1. w Końcówce pierwszej połowy po składnej akcji Piotrka Rajchla strzał Rafała Paszkowskiego z trudem broni Boruta. W drugiej połowie trwa wymiana ciosów to z jednej to z drugiej strony, ale to do nas uśmiecha się szczęście i 61 minucie Sylwek Biesiada wykorzystuje błąd bramkarza Boruty i strzela na 2:2. Kolejny mecz już w niedzielę. Jedziemy do Izdebek, poczatek meczu o godz. 15,00. ZP