Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295733

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 9:1 z ORIONEM Pielnia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
26.04.2015.
W sobotę, 25.04.2015 r. odbył się bardzo ciekawy mecz pomiędzy naszą „SANOVIĄ”, a „ORIONEM” Pielnia. Byliśmy świadkami 10 bramek, 9 dla drużyny „SANOVII” i 1 dla Pielni. Niech żałują Ci, którzy pomimo pięknej pogody nie wybrali się na stadion by pokibicować naszej drużynie.  SANOVIA od początku meczu przyjęła ofensywę i pierwsza bramka pada bardzo szybko, bo już w drugiej minucie. Strzelcem bramki jest Sylwester Biesiada, a asystę zalicza Mateusz Szałankiewicz. 3 minuta i kolejna bramka. Gola zdobywa ponownie Sylwester Biesiada, asysta Rafała Paszkowskiego. Kolejne bramki wiszą w powietrzu, ale bramkarz gości broni strzały Rafała Paszkowskiego w 8 minucie i Gracjana Krynickiego w 13. 15 minuta dokładne podanie Gracjana do Sylwka Biesiady i prowadzimy 3:0. Minutę później ponownie Gracjan zagrywa do Sylwka jest 4:0. 23 minuta rzut wolny, obrońca ORIONA odbija piłkę ręką i mamy rzut karny, który na bramkę 5:0 zamienia Mateusz Szałankiewicz. W 38 minucie bramkarz Oriona wychodzi obronną ręką z opresji i w sytuacji sam na sam broni strzał Sylwka. 45 minuta koronkowo wykonany rzut wolny, piłka jak po sznurku podawana jest od zawodnika do zawodnika i Sylwek strzela na 6:0. Była to najładniejsza akcja w meczu. Kibice z Leska jak i z Pielni byli pełni uznania dla wykonawców. Goście byli bezsilni wobec naszego ataku i nie mieli sposobu na grę mimo, że grali z tzw. wiatrem. Druga połowa ponownie należy do naszych zawodników. 52 minuta Sylwek strzałem głową przelogował bramkarza gości i mamy 7:0. Na okres kilkunastu minut na oddajemy inicjatywę gościom. Po jednej z udanej interwencji kontuzji nabawia się nasz bramkarz Mariusz Ziembiański. Wykorzystują to goście i niestety w 70 minucie strzelają jednego gola, mają tzw. "bramkę honorową". W 75 minucie w naszej bramce następuje zmiana. W miejsce kontuzjowanego Mariusza Ziembiańskiego wchodzi Darek Półkoszek. Jest to jego debiut w piłce seniorskiej. W końcówce meczu nasi zawodnicy znowu przejmują inicjatywę. Na 8:1 w 85 minucie podwyższa wynik meczu tegoroczny maturzysta Piotrek Rajchel. Wynik meczu w 90 minucie ustala Damian Kuc. Jest to jego pierwszy gol w seniorach. W drużynie gości pomimo utraty 9 goli jaśniejszą postacią był ich bramkarz, który obronił przynajmniej 4 strzały tzw. 100. W tym meczu rekord z jesieni Rafała Paszkowskiego 5 strzelonych bramek w jednym meczu pobił Sylwek Biesiada strzelając ich 6. Jest to też i jego rekord w piłce seniorskiej. Już w piątek 1.05.2015 rozgrywamy zaległy mecz w Strachocinie z GÓRNIKIEM, który odwołany był z powodu złego stanu boiska. Czy i tym razem nasi zawodnicy będą tak bramkostrzelni? Trzymamy za nich kciuki i wierzymy, że zrehabilitują się, za dwie ostanie porażki na Euroboisku w Lesku. EŻ, ZP
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia