SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

3 punkty w meczu z Kombornią Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
19.04.2015.

Cenne zwycięstwo odnotowała nasza drużyna w meczu z Kombornią. Po przegranym u siebie meczu z Zarszynem, by oddalić się od strefy spadkowej musieliśmy ten mecz wygrać.

Początek nie układał się po naszej myśli. Już w 10 minucie odnowienie kontuzji zgłosił nasz strzelec wyborowy Sylwek Biesiada i musiał opuścić boisko. Na szczęście w dniu dzisiejszym bardzo dobrą dyspozycję strzelecką miał Paweł Rajchel. To on właśnie w 25 minucie musnął piłkę głową i skierował do siatki po świetnie wykonanym rzucie wolnym przez Maćka Gembusia. 1: 0 dla SANOVII. Bardzo ważna jak się później okazało była też bramka zdobyta w zamieszaniu podbramkowym do tzw. szatni na 2:0 również przez Pawła Rajchla bowiem na początku drugiej połowy inicjatywę przejęli gospodarze i już w 53 minucie strzelili bramkę kontaktową. Na szczęście nasi zawodnicy uspokoili grę i po dłuższym okresie wyrównanej walki najbardziej poturbowany w tym meczu Tomek Dąbrowiecki strzela na 3:1. W końcówce trener Witek Macieja wpuszcza na boisko Bogdana Czenczka, który w drugim kontakcie z piłką przeprowadza rajd prawą stroną boiska i w dogodnej sytuacji strzela na bramkę. Bramkarz gospodarzy odbija piłkę ale przy dobitce Pawła Rajchla był bez szans. Wygrywamy mecz 4:1. W sobotę kolejny ważny mecz, tym razem z ORIONEM Pilenia, nad którym po dzisiejszej kolejce mamy przewagę 2 punktów. ZP