Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295810

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Kolejna wygrana Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.03.2015.
W niedzielę 8 marca w dniu Święta Kobiet drużyna SANOVII w ramach przygotowań do sezonu rozegrała kolejny mecz kontrolny.  Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna "Pioniera" ze Średniej Wsi. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Sylwek Biesiada 2 oraz Konrad Ochyra i Paweł Rajchel. Wygrana mogła być wyższa jednak w bardzo dobrej dyspozycji był bramkarz gości, który obronił kilka tzw. setek. zp
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia