Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295789

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 8:2 z Olszanicą Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
02.03.2015.

W niedzielę 1 marca 2015 r. drużyna seniorów w ramach przygotowań do sezonu rozegrała kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem była drużyna z Olszanicy. Do przerwy goście dotrzymywali kroku naszym zawodnikom. Wynik 1:1. Po przerwie coraz bardziej uwidaczniała się przewaga naszej drużyny i mecz zakończył się wynikiem 8:2. Niektóre akcje w wykonaniu naszych zawodników były przedniej marki co napawa optymizmem przed nadchodzącym sezonem.

 

Bramki dka SANOVII strzelii: Sylwek Biesiada 5 i Konrad Ochyra 2. W poprzednich sparingach wygraliśmy: z Lotniarzem Bezmiechowa 2:1 z Nelsonem Polańczyk 6:2 z Szarotką Nowosielce 2:0
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia