SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

3:1 Wygrana z "PIONIEREM" Średnia Wieś Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
21.09.2014.
1 minuta meczu, idealne podanie Przemka Furmana do Konrada Ochyry i prowadzimy 1:0. Jest to już trzecia bramka Konrada w ty sezonie. Opracowana przez trenera „Pioniera” Zenona Mackiewicza strategia legła w gruzach. 25 minuta, strzał Przemka Furmana z trudem broni bramkarz. ale kolejna akcja w tej samej minucie daje prowadzenie SANOVII 2:0 po strzale Pawła Rajchla. 27 minuta, szansę na zdobycie gola mają goście, lecz ich strzał minimalnie mija światło bramki. 39 minuta, Konrad Ochyra staje przed szansą zdobycie kolejnej bramki. Otrzymuje idealne podanie, ma przed sobą tylko bramkarza, lecz jego ostry strzał z woleja z pierwszej piłki przechodzi nad poprzeczką. 45 minuta wrzutkę Gracjana Krynickiego w polu karnym ręką odbija obrońca Pioniera. Rzut karny na 3:0 zamienia Piotr Rajchel. II połowa meczu to ataki z obu stron. Nasi zawodnicy mieli wiele sytuacji, które nie zostały wykorzystane. 67 minuta, kontra drużyny gości i Damian Chytła strzela honorową bramkę dla drużyny gości.