Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295785

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: Przegrana w Pielni 1:2 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
01.09.2014.
Niestety nie udał się wyjazd naszej drużyny do Pielni.  
  Informacje o brutalnej grze Orionu potwierdziły się. Już w 23 minucie naszego zawodnika Łukasza Obucha brutalnie faulował Adam Sokołowski, za co otrzymał od sędziego tylko żółtą kartkę. Łukasz przez głupotę zawodnika z Pielni tej jesieni najprawdopodobniej już nie zagra. Jakby tego było mało w 42 min. kolejny niebezpieczny faul i Robert Gembuś musi opuści plac gry. Sędzia meczu Pan Marcin Szczepanik nawet nie pokazał kartki zawodnikowi z Pielni za to zagranie. Pomimo znacznego osłabienia Sanovia radziła sobie nieźle. To my mogliśmy prowadzić, jednak po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Jacka Ziębę piłka trafia w poprzeczkę. Do przerwy przegrywamy 1:0. Na 1:1 wyrównuje Rafał Paszkowski. W końcówce Pielnia strzela na 2:1 i przegrywamy mecz. Straciliśmy w Pielni 3 pkt i dwóch podstawowych zawodników na dłuższy okres.
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia