Dotacja
                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1795004

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


Przegrana w Pielni 1:2 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
01.09.2014.
Niestety nie udał się wyjazd naszej drużyny do Pielni.  
  Informacje o brutalnej grze Orionu potwierdziły się. Już w 23 minucie naszego zawodnika Łukasza Obucha brutalnie faulował Adam Sokołowski, za co otrzymał od sędziego tylko żółtą kartkę. Łukasz przez głupotę zawodnika z Pielni tej jesieni najprawdopodobniej już nie zagra. Jakby tego było mało w 42 min. kolejny niebezpieczny faul i Robert Gembuś musi opuści plac gry. Sędzia meczu Pan Marcin Szczepanik nawet nie pokazał kartki zawodnikowi z Pielni za to zagranie. Pomimo znacznego osłabienia Sanovia radziła sobie nieźle. To my mogliśmy prowadzić, jednak po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Jacka Ziębę piłka trafia w poprzeczkę. Do przerwy przegrywamy 1:0. Na 1:1 wyrównuje Rafał Paszkowski. W końcówce Pielnia strzela na 2:1 i przegrywamy mecz. Straciliśmy w Pielni 3 pkt i dwóch podstawowych zawodników na dłuższy okres.
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia