Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 2295747

Polecamy


Najbliższe sparingi naszej drużyny: I znów przegrana z Górnikiem Strachocina Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.08.2014.
Niestety, nie udał się rewanż drużynie SANOVII za porażkę w maju z Górnikiem Strachocina. Porażka ta m.in. zadecydowała o spadku z klasy okręgowej.  Tym razem przegraliśmy 3:4. Już po 14 minutach gry Górnik prowadził po dwóch trafieniach Michała Galanta. Mogło być jeszcze gorzej lecz przynajmniej dwa razy ze 100 procentowych sytuacji Górnika nasz bramkarz Mariusz Ziembiański wychodził z obronną ręką.

 

Gdy wydawało się, że Górnik nas ?rozniesie?, w ciągu zaledwie 5 minut najpierw ze strzału wolnego w 15. min. Jacek Zięba zdobył kontaktową bramkę, a następnie w 19 min. Sylwester Biesiada z rzutu karnego wyrównał stan meczu na 2:2. Niestety kolejny błąd w defensywie w 28 min. wykorzystał Bartłomiej Łuczka i ponownie nasza drużyna musiała gonić wynik. Po składnej akcji i trafieniu Sylwestra Biesiady w słupek przy dobitce Maćka Gembusia w 38 min. bramkarz Górnika był bezradny i SANOVIA ponownie doprowadziła do wyrównania. W II połowie meczu gra się zaostrzyła i w 68 min. po kolejnym faulu zawodnik Górnika Dawid Cisek otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza plac gry. Wydawało się, że nasi zawodnicy wykorzystają tą przewagę niestety, obopólne przytrzymywanie się w naszym polu karnym zawodników i upadek doświadczonego Bartłomieja Łuczki to rzut karny, który wykorzystuje sam ?poszkodowany?. Jest 72 min. i Górnik znowu prowadzi. W końcówce plac gry za drugą żółtą kartkę opuszcza kolejny zawodnik Górnika Radosław Cecuła. Mimo przewagi dwóch zawodników przegrywamy mecz. Górnik cieszy się drugiej wygranej w tym sezonie, a my szykujemy się do kolejnego meczu z drużyną LKS ?Zgoda? Zarszyn.
 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia