Dotacja




                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1797548

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
15.11.2012.
 W rozwinięciu newsa prezentujemy klasyfikację strzelców A-klasy na półmetku rozgrywek. Z dorobkiem szesnastu bramek prowadzi zawodnik Sanovii Lesko - Sylwester Biesiada.

 

 

 

 

16 - Sylwester Biesiada (LKS "Sanovia" Lesko)

10 - Daniel Wach (LKS Zarszyn)

8 - Paweł Kułak ("Płomień" Zmiennica), Bartłomiej Cichocki (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

7 -
Maciej Gryzowski ("Karpaty" Klimkówka), Rafał Dziekan (LKS "Nelson" Polańczyk)

6
 - Rafał Prajsnar ("Płomień" Zmiennica), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia"), Karol Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Rafał Pacholczyk ("Karpaty" Klimkówka), Damir Mehmedovic (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

5 Sebastian Franke (LKS "Sanovia" Lesko), Artur Izdebski ("Orion" Pielnia), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia), Marcin Żywiec (LKS Haczów), Radosław Stasik (LKS Haczów), Damian Kuzian ("Sanbud" Długie), Daniel Bryś (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce)

4 - Tomasz Dziedzic ("Płomień" Zmiennica), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Zenon Hajduk ("Wisłok" Sieniawa), Maciej Gromada ("Wisłok" Sieniawa), Kamil Krawiec ("Wisłok" Sieniawa), Artur Mateja ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Marcin Radwański ("Orzeł" Bażanówka), Paweł Adamski ("Gawoinstal" Izdebki), Oktawian Bujacz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

3 -  Rafał Pietrzkiewicz (LKS Zarszyn), Kamil Wojtal (LKS Zarszyn), Przemysław Żyłka (LKS Zarszyn), Zenon Haduch (LKS Zarszyn), Jacek Borucki (LKS Zarszyn), Maciej Gembuś (LKS "Sanovia" Lesko), Mateusz Bieleń ("Sanbud" Długie), Paweł Kosiba ("Sanbud" Długie), Piotr Małek ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Karol Kaczkowski (LKS Haczów), Adrian Szul (LKS Haczów), Kamil Prach (LKS Haczów), Marcin Szwerc ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Rafał Szmyd ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Penar ("Karpaty" Klimkówka), Mateusz Żebracki ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Sabat ("Orzeł" Bażanówka), Grzegorz Wojtowicz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce), Robert Potoczny ("Gawoinstal" Izdebki), Robert Guzik (LKS "Gawoinstal" Izdebki), Łukasz Tchórz ("Szarotka" Nowosielce), Arkadiusz Bury ("Szarotka Nowosielce), Mateusz Mołocznik ("Szarotka" Nowosielce), Norbert Pałycia ("Nelson" Polańczyk), Sidorski Marcin ("Nelson" Polańczyk)

2 - Jacek Gefert ("Płomień" Zmiennica), Rafał Paszkowski( LKS "Sanovia" Lesko), Marcin Chudziński ("Wisłok" Sieniawa), Dawid Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Janusz Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Bartosz Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Mariusz Ladziński (LKS Haczów), Wojciech Gębuś (LKS Haczów), Mateusz Siwik ("Orion" Pielnia), Dariusz Wijas ("Orion" Pielnia), Adrian Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Kalityński Paweł ("Orzeł" Bażanówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Sławomir Warchoł ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Gurgacz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Adam Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Wojciech Barnik ("Gawoinstal" Izdebki), Piotr Fil ("Szarotka" Nowosielce), Łukasz Bieleń ("Szarotka" Nowosielce), Mateusz Oleniacz ("Szarotka" Nowosielce), Dominik Blok ("Nelson" Polańczyk)

1 - Zbigniew Węgrzyn ("Płomień Zmiennica), Daniel Szuber ("Płomień Zmiennica), Piotr Rachwał ("Płomień Zmiennica), Dawid Tesznar ("Płomień Zmiennica), Radosław Zawojski ("Płomień" Zmiennica), Szymon Drozd (LKS Zarszyn), Mateusz Kurpiel (LKS Zarszyn), Sebastian Bolanowski ("Wisłok" Sieniawa), Piotr Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Kuzian ("Wisłok Sieniawa), Artur Huta ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Wacławski ("Wisłok" Sieniawa),  Krzysztof Błaż (LKS Haczów), Dariusz Leczek (LKS Haczów), Dariusz Gładysiewicz ("Sanbud" Długie), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długue), Damian Garlak ("Sanbud" Długie), Damian Wójcik ("Sanbud" Długie), Konrad Kucharski ("Sanbud" Długie), Tomasz Sawicki ("Sanbud Długie"), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długie), Jacek Zięba (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Rajchel (LKS "Sanovia" Lesko), Rafał Czenczek (LKS "Sanovia" Lesko), Damian Sidorowicz (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Wilk ("Orion" Pielnia), Sebastian Siwik ("Orion" Pielnia), Piotr Rysz ("Orion" Pielnia), Michał Michalak ("Orion" Pielnia), Radosław Roszniowski ("Sanbud" Długie), Marcin Król ("Sanbud" Długie), Patryk Mendofik ("Sanbud" Długie), Mateusz Hanus ("Karpaty" Klimkówka), Bartosz Wójcik ("Karpaty" Klimkówka), Marcin Kielar ("Karpaty" Klimkówka), Bartosz Wójcik ("Karpaty" Klimkówka), Mateusz Wójcik ("Orzeł Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł Bażanówka), Krzysztof Stankiewicz ("Orzeł Bażanówka), Michał Rogoz ("Błękitni Jasienica Rosielna), Marcin Dobosz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Szyndlar ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Andrzej Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Damian Gładysz ("Gawoinstal" Izdebki), Paweł Adamski ("Gawoinstal Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal Izdebki), Krystian Heret ("Brzozovia" Mrówka Brzozów), Piotr Tesznar (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Pilszak (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Krzysztof Tutak ("Szarotka" Nowosielce), Damian Gac ("Szarotka" Nowosielce), Maciej Benewiat ("Nelson Polańczyk), Łukasz Obuch ("Nelson" Polańczyk)

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia