Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1841590

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej

     


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 03.02 Sanovia-Olszanica - mecz się nie odbył,
10.02 Sanovia- Iskra Jawornik, 7.02.Sanovia-Bukowsko, 4.02 Sanovia - Targowiska, 3.03 Sanovia - Bezmiechowa,
10.03 Sanovia- Nowosielce, 7.03 Sanovia- Sieniawa, 4.03 Sanovia- Uherce, wszystkie mecze godz.14ZAPOWIEDŹ: "SANBUD" DŁUGIE - LKS "SANOVIA" LESKO Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.11.2012.
 W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej. Przeciwnikiem "Sanovii" będzie drużyna "Sanbud" Długie.

 

 

 

 

 

Najbliższy rywal w poprzednim sezonie zajął dobre szóste miejsce w lidze, tracąc do lidera zaledwie cztery punkty. Lepiej spisywali się w meczach na własnym obiekcie, a niżeli w meczach wyjazdowych. 

 

 

Statystyki: "Sanbud" Długie - sezon 2011/2012

Miejsce: 6
Punkty: 46
Zwycięstwa: 13
Remisy: 7
Porażki: 6
Bilans bramkowy: 43-32
Mecze u siebie: 7/2/4
Mecze na wyjeździe: 6/5/2

 

W tym sezonie podopieczni Pawła Kosiby spisują się "w kratkę". Pięć zwycięstw, cztery remisy oraz cztery porażki to bilans spotkań drużyny "Sanbudu" w tej rundzie. Ostatni raz komplet punktów zanotowali w meczu z "Orionem" Pielnia, wygrywając 2-4 w meczu na wyjeździe. Od tej pory zawodnicy Długiego zanotowali dwa remisy, oraz dwie porażki. W ostanim meczu ulegli w meczu z liderem w stosunku 5-1.

Najskuteczniejszym zawodnikiem "Sanbudu" jest Damian Kuzian, który z dorobkiem pięciu bramek prowadzi w klasyfikacji strzelców swojej drużyny. Tuż za nim z trzema trafieniami znajdują się: grający trener - Paweł Kosiba, Mateusz Bieleń oraz Piotr Małek.

 

Statystyki: "Sanbud" Długie - sezon 2012/2013

Miejsce: 8
Punkty: 19
Zwycięstwa: 5
Remisy: 4
Porażki: 4
Bilans bramkowy: 25-28
Mecze u siebie: 2/3/2
Mecze na wyjeździe: 3/1/2

 

W drużynie "Sanovii" na pewno zabraknie środkowego pomocnika - Rafała Paszkowskiego, który w wygranym meczu z brzozowską "Mrówką" ujrzał czwartą żóltą kartkę. Na dzień dzisiejszy na lekki uraz narzeka grający trener - Robert Gembuś, ale najprawdopodobniej będzie gotowy do gry w niedzielnym spotkaniu. Do gry gotowy jest najbardziej doświadczony zawodnik leskiej "Sanovii" - Jacek Zięba.

Przypuszczalny skład:

G. Szybowski - Ł. Podsobiński, D. Ochmański, J. Gembuś, T. Dąbrowiecki - R. Czenczek, M. Gembuś, J. Zięba/R.Gembuś, P. Rajchel - S. Biesiada, S. Franke

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia