zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1691298

Polecamy

Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
07.11.2012.
Sekcja Szachowa4 listopada 2012 r. w Hali sportowej przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbyl sie Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P-15 z okazji 94 Rocznicy Odzyskania przez Polske Niepodleglosci, w którym uczestniczyli zawodnicy Sanovii Lesko: Emilka Stefanska, Kuba Banas, Pawel Weimer, Wojtek Zamojski i Wiktor Dziura.

W turnieju uczestniczylo 46 zawodników z Polski i Ukrainy, w tym FM, IM, M i kilku z bardzo wysokimi rankingami.
Emilka Stefanska z 4 punktami uplasowala sie na I pozycji w kateg. mlodziczek i 3 miejsce w kategorii kobiet.
Pawel Weimer zajal II, a Wiktor Dziura III miejsce w kateg. mlodzików (obaj z dorobkiem 3 punktów). Wojtek Zamojski (3p.) zajął 4 miejsce, a Kuba Banaś z dorobkiem 2 punktów zajął miejsce VI.