Dotacja




Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1747136

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
07.11.2012.
 W rozwinięciu newsa prezentujemy klasyfikację strzelców krośnieńskiej A-klasy.

15 - Sylwester Biesiada (LKS "Sanovia" Lesko)

8 - Daniel Wach (LKS Zarszyn), Paweł Kułak ("Płomień" Zmiennica)

7 -
Bartosz Cichocki (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Dziekan (LKS "Nelson" Polańczyk)

6
 - Rafał Prajsnar ("Płomień" Zmiennica), Karol Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Maciej Gryzowski ("Karpaty" Klimkówka), Rafał Pacholczyk ("Karpaty" Klimkówka), Damir Mehmedovic (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

5 - Artur Izdebski ("Orion" Pielnia), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia), Radosław Stasik (LKS Haczów), Damian Kuzian ("Sanbud" Długie), Daniel Bryś (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce)

4 - Tomasz Dziedzic ("Płomień" Zmiennica), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Zenon Hajduk ("Wisłok" Sieniawa), Maciej Gromada ("Wisłok" Sieniawa), Kamil Krawiec ("Wisłok" Sieniawa), Marcin Żywiec (LKS Haczów), Marcin Radwański ("Orzeł" Bażanówka), Oktawian Bujacz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

3 -  Rafał Pietrzkiewicz (LKS Zarszyn), Kamil Wojtal (LKS Zarszyn), Przemysław Żyłka (LKS Zarszyn), Zenon Haduch (LKS Zarszyn), Jacek Borucki (LKS Zarszyn), Maciej Gembuś (LKS "Sanovia" Lesko), Sebastian Franke (LKS "Sanovia" Lesko), Mateusz Bieleń ("Sanbud" Długie), Paweł Kosiba ("Sanbud" Długie), Piotr Małek ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Karol Kaczkowski (LKS Haczów), Adrian Szul (LKS Haczów), Kamil Prach (LKS Haczów), Marcin Szwerc ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Artur Madeja ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Rafał Szmyd ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Penar ("Karpaty" Klimkówka), Łukasz Sabat ("Orzeł" Bażanówka) Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce), Paweł Adamski ("Gawoinstal" Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal" Izdebki), Robert Guzik (LKS "Gawoinstal" Izdebki), Arkadiusz Bury ("Szarotka Nowosielce), Norbert Pałycia ("Nelson" Polańczyk), Sidorski Marcin ("Nelson" Polańczyk)

2 - Jacek Gefert ("Płomień" Zmiennica), Rafał Paszkowski( LKS "Sanovia" Lesko), Marcin Chudziński ("Wisłok" Sieniawa), Dawid Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Janusz Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Bartosz Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Mariusz Ladziński (LKS Haczów), Wojciech Gębuś (LKS Haczów), Mateusz Siwik ("Orion" Pielnia), Dariusz Wijas ("Orion" Pielnia), Adrian Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Sławomir Warchoł ("Orzeł" Bażanówka), Mateusz Żebracki ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Gurgacz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Adam Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Wojciech Barnik ("Gawoinstal" Izdebki), Grzegorz Wojtowicz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Mateusz Oleniacz ("Szarotka" Nowosielce), Mateusz Mołocznik ("Szarotka" Nowosielce), Dominik Blok ("Nelson" Polańczyk)

1 - Zbigniew Węgrzyn ("Płomień Zmiennica), Daniel Szuber ("Płomień Zmiennica), Piotr Rachwał ("Płomień Zmiennica), Dawid Tesznar ("Płomień Zmiennica), Radosław Zawojski ("Płomień" Zmiennica), Szymon Drozd (LKS Zarszyn), Mateusz Kurpiel (LKS Zarszyn), Sebastian Bolanowski ("Wisłok" Sieniawa), Piotr Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Kuzian ("Wisłok Sieniawa), Artur Huta ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Wacławski ("Wisłok" Sieniawa),  Krzysztof Błaż (LKS Haczów), Dariusz Leczek (LKS Haczów), Dariusz Gładysiewicz ("Sanbud" Długie), Damian Garlak ("Sanbud" Długie), Damian Wójcik ("Sanbud" Długie), Konrad Kucharski ("Sanbud" Długie), Tomasz Sawicki ("Sanbud Długie"), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długie), Paweł Rajchel (LKS "Sanovia" Lesko), Rafał Czenczek (LKS "Sanovia" Lesko), Damian Sidorowicz (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Wilk ("Orion" Pielnia), Sebastian Siwik ("Orion" Pielnia), Piotr Rysz ("Orion" Pielnia), Michał Michalak ("Orion" Pielnia), Radosław Roszniowski ("Sanbud" Długie), Marcin Król ("Sanbud" Długie), Patryk Mendofik ("Sanbud" Długie), Marcin Kielar ("Karpaty" Klimkówka), Bartosz Wójcik ("Karpaty" Klimkówka), Mateusz Wójcik ("Orzeł Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł Bażanówka), Krzysztof Stankiewicz ("Orzeł Bażanówka), Michał Rogoz ("Błękitni Jasienica Rosielna), Marcin Dobosz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Szyndlar ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Andrzej Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Damian Gładysz ("Gawoinstal" Izdebki), Paweł Adamski ("Gawoinstal Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal Izdebki), Piotr Tesznar (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Pilszak (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Krzysztof Tutak ("Szarotka" Nowosielce), Łukasz Bieleń ("Szarotka" Nowosielce), Piotr Fil ("Szarotka" Nowosielce), Damian Gac ("Szarotka" Nowosielce), Maciej Benewiat ("Nelson Polańczyk), 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia