Dotacja
                                                                                               

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1815911

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


ZAPOWIEDŹ: LKS "SANOVIA" LESKO - "BRZOZOVIA" MRÓWKA BRZOZÓW Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
03.11.2012.
 Już jutro zostanie rozegrana przedostatnia kolejka spotkań rundy jesiennej. Podopieczni Roberta Gembusia podejmą na własnym stadionie drużynę Brzozovii "Mrówka" Brzozów. Pojedynek tych drużyn śmiało można nazwać "meczem sezonu" na stadionie przy al. Jana Pawła II. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!

 

 

 

Drużyna z Brzozowa to przeciwnik, z którym piłkarze z Leska mieli przyjemność rywalizować przy okazji spotkań w wyższej klasie rozgrywkowej. Kibice "Brzozovii" na długo zapamiętają sezon 2007/2008, w którym to ich piłkarze zostali zdegradowani do krośnieńskiej A-klasy i do dzisiejszego dnia nie potrafią awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2-1 dla "Sanovii", a mecz rozgrywany był na stadionie w Brzozowie. Jedną z bramek strzelił obecny lider klasyfikacji strzelców krośnieńskiej A-klasy - Sylwester Biesiada.

W poprzednim sezonie Brzozowianie zajęli miejsce w środku stawki, zdobywając trzydzieści pięć punktów w dwudziestu sześciu meczach. Zdecydowanie lepiej wiodło im się w meczach na własnym obiekcie aniżeli w spotkaniach wyjazdowych, w których zazwyczaj przegrywali.

 

 

Statystyki: Brzozovia "Mrówka" Brzozów- sezon 2011/2012

Miejsce: 7
Punkty: 35
Zwycięstwa: 10
Remisy: 5
Porażki: 11
Bilans bramkowy: 51-45
Mecze u siebie: 7/2/4
Mecze na wyjeździe: 3/3/7W obecnych rozgrywkach podopiecznym Rafała Pilszaka nie wiedzie się dobrze. Jedenaście punktów zdobytych w dwunastu meczach daje miejsce ledwo nad strefą spadkową. W ostanich pięciu spotkaniach zawodnicy z Brzozowa zdobyli tylko dwa punkty, a ostatnie zwycięstwo zaliczyli w wyjazdowym meczu z "Sanbudem" Długie przy okazji szóstej kolejki spotkań krośnieńskiej A-klasy. W ostatnim spotkaniu piłkarze "Brzozovii" ulegli na własnym stadionie 2-3 z "Płomieniem" Zmiennica.

Mimo niezbyt korzystnych rezultatów w drużynie Brzozowian warto zwrócić uwagę na kilku zawodników. Najlepszym strzelcem drużyny jest dziewiętnastoletni Bartosz Cichocki, który jak dotąd zdobył sześć bramek. Tuż za nim plasują się: Damir Mehmedowic, oraz osiemnastolatek - Daniel Bryś. Najlepszymi "asystentami" są: Hubert Kędra oraz Oktawian Bujacz. 

 

 

Statystyki: Brzozovia "Mrówka" Brzozów- sezon 2012/2013

Miejsce: 12
Punkty: 11
Zwycięstwa: 2
Remisy: 5
Porażki: 5
Bilans bramkowy: 24-28
Mecze u siebie: 1/3/2
Mecze na wyjeździe: 1/2/3

 

W ekipie "Sanovii" Lesko panują zgoła odmienne nastroje. Po niemrawym początku rundy podopieczni Roberta Gembusia wskoczyli na właściwe tory i obecnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, tracąc punkt do miejsca premiowanego awansem. W ostatnich pięciu meczach piłkarze leskiej "Sanovii" zdobyli trzynaście punktów z piętnastu możliwych do zdobycia.


Jak wiadomo w meczu nie wystąpi bramkarz - Mariusz Ziembański, który jest zawieszony do końca tej rundy. Na uraz nadal narzeka Jacek Zięba, który na dzień dzisiejszy jest wyłączony z gry. Pod znakiem zapytania stoi występ lewego obrońcy - Łukasza Podsobińskiego, który w ostanim meczu zszedł z boiska z kontuzją stawu kolanowego.

W bramce trener Gembuś będzie mógł liczyć na Grzegorza Szybowskiego, który pewnie zaprezentował się w ostanim meczu w Haczowie. Poza tym do drużyny dołączyło trzech wyróżniających się zawodników z drużyny juniorskiej, którzy na pewno liczą na choćby krótki epizod w tym meczu.


Przypuszczalny skład:

G. Szybowski - T. Dąbrowiecki, R. Gembuś, J. Gembuś, Ł. Podsobiński?/Piotr Rajchel - D. Ochmański, M. Gembuś, R. Paszkowski, P. Rajchel/R. Czenczek - S. Biesiada, S. Franke

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia