Dotacja




Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1690939

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
31.10.2012.
 W rozwinięciu newsa prezentujemy klasyfikację strzelców krośnieńskiej A-klasy.

 

 

 

 

 

14 - Sylwester Biesiada (LKS "Sanovia" Lesko)

7 -
Paweł Kułak ("Płomień" Zmiennica), Rafał Dziekan (LKS "Nelson" Polańczyk)

6
 - Rafał Prajsnar ("Płomień" Zmiennica), Daniel Wach (LKS Zarszyn), Karol Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Maciej Gryzowski ("Karpaty" Klimkówka), Rafał Pacholczyk ("Karpaty" Klimkówka), Bartosz Cichocki (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

5 - Radosław Stasik (LKS Haczów), Damian Kuzian ("Sanbud" Długie), Daniel Bryś (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Damir Mehmedovic (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce)

4 - Tomasz Dziedzic ("Płomień" Zmiennica), Artur Izdebski ("Orion" Pielnia), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Maciej Gromada ("Wisłok" Sieniawa), Kamil Krawiec ("Wisłok" Sieniawa), Marcin Żywiec (LKS Haczów), Marcin Radwański ("Orzeł" Bażanówka), Oktawian Bujacz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

3 -  Rafał Pietrzkiewicz (LKS Zarszyn), Przemysław Żyłka (LKS Zarszyn), Zenon Haduch (LKS Zarszyn), Jacek Borucki (LKS Zarszyn), Zenon Hajduk ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Bieleń ("Sanbud" Długie), Paweł Kosiba ("Sanbud" Długie), Piotr Małek ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Karol Kaczkowski (LKS Haczów), Adrian Szul (LKS Haczów), Kamil Prach (LKS Haczów), Marcin Szwerc ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Rafał Szmyd ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Łukasz Sabat ("Orzeł" Bażanówka) Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce), Paweł Adamski ("Gawoinstal" Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal" Izdebki), Robert Guzik (LKS "Gawoinstal" Izdebki), Arkadiusz Bury ("Szarotka Nowosielce), Norbert Pałycia ("Nelson" Polańczyk), Sidorski Marcin ("Nelson" Polańczyk)

2 - Jacek Gefert ("Płomień" Zmiennica), Kamil Wojtal (LKS Zarszyn), Marcin Chudziński ("Wisłok" Sieniawa), Dawid Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Janusz Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Bartosz Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Mariusz Ladziński (LKS Haczów), Wojciech Gębuś (LKS Haczów), Maciej Gembuś (LKS "Sanovia" Lesko), Sebastian Franke (LKS "Sanovia" Lesko), Mateusz Siwik ("Orion" Pielnia), Dariusz Wijas ("Orion" Pielnia), Adrian Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Piotr Penar ("Karpaty" Klimkówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Sławomir Warchoł ("Orzeł" Bażanówka), Mateusz Żebracki ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Gurgacz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Artur Madeja ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Adam Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Wojciech Barnik ("Gawoinstal" Izdebki), Grzegorz Wojtowicz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Mateusz Oleniacz ("Szarotka" Nowosielce), Mateusz Mołocznik ("Szarotka" Nowosielce), Dominik Blok ("Nelson" Polańczyk)

1 - Zbigniew Węgrzyn ("Płomień Zmiennica), Daniel Szuber ("Płomień Zmiennica), Piotr Rachwał ("Płomień Zmiennica), Dawid Tesznar ("Płomień Zmiennica), Radosław Zawojski ("Płomień" Zmiennica), Szymon Drozd (LKS Zarszyn), Mateusz Kurpiel (LKS Zarszyn), Sebastian Bolanowski ("Wisłok" Sieniawa), Piotr Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Kuzian ("Wisłok Sieniawa), Artur Huta ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Wacławski ("Wisłok" Sieniawa),  Krzysztof Błaż (LKS Haczów), Dariusz Leczek (LKS Haczów), Dariusz Gładysiewicz ("Sanbud" Długie), Damian Garlak ("Sanbud" Długie), Damian Wójcik ("Sanbud" Długie), Konrad Kucharski ("Sanbud" Długie), Tomasz Sawicki ("Sanbud Długie"), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długie), Rafał Paszkowski( LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Rajchel (LKS "Sanovia" Lesko), Rafał Czenczek (LKS "Sanovia" Lesko), Damian Sidorowicz (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Wilk ("Orion" Pielnia), Sebastian Siwik ("Orion" Pielnia), Piotr Rysz ("Orion" Pielnia), Michał Michalak ("Orion" Pielnia), Radosław Roszniowski ("Sanbud" Długie), Patryk Mendofik ("Sanbud" Długie), Marcin Kielar ("Karpaty" Klimkówka), Mateusz Wójcik ("Orzeł Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł Bażanówka), Krzysztof Stankiewicz ("Orzeł Bażanówka), Michał Rogoz ("Błękitni Jasienica Rosielna), Marcin Dobosz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Szyndlar ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Andrzej Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Damian Gładysz ("Gawoinstal" Izdebki), Paweł Adamski ("Gawoinstal Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal Izdebki), Piotr Tesznar (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Pilszak (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Krzysztof Tutak ("Szarotka" Nowosielce), Łukasz Bieleń ("Szarotka" Nowosielce), Piotr Fil ("Szarotka" Nowosielce), Damian Gac ("Szarotka" Nowosielce), Maciej Benewiat ("Nelson Polańczyk), 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia