Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1821939

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej

     


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 03.02 Sanovia-Olszanica - mecz się nie odbył,
10.02 Sanovia- Iskra Jawornik, 7.02.Sanovia-Bukowsko, 4.02 Sanovia - Targowiska, 3.03 Sanovia - Bezmiechowa,
10.03 Sanovia- Nowosielce, 7.03 Sanovia- Sieniawa, 4.03 Sanovia- Uherce, wszystkie mecze godz.14BEZBRAMKOWY REMIS W HACZOWIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
29.10.2012.
 Bezbramkowym remisem zakończyło się wczorajsze spotkanie pomiędzy LKS-em Haczów, a "Sanovią" Lesko. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

 

 

Mecz pomiędzy trzecią w tabeli "Sanovią", a piątym LKS-em Haczów odbywał się w typowo zimowej aurze. Grząskie boisko, gdzieniegdzie ślady śniegu oraz niska temperatura towrzyszyły obu drużynom przez całe spotkanie.

W pierwszej części meczu zawodnicy "Sanovii" Lesko kontrolowali wydarzenia na boisku. Więcej czasu utrzymywali się przy piłce starając szybkimi podaniami rozpracować defensywę gospodarzy. "Haczowianie" ograniczali się jedynie do sporadycznych kontr, z których jednak niewiele wynikało.


Kilka szans na zdobycie bramki miał lider klasyfikacji strzelców - Sylwester Biesiada, niestety piłka jak na złość nie chciała znaleźć drogi do siatki rywala. Dogodną okazję do zdobycia bramki w 25 minucie meczu miał Maciej Gembuś, lecz po jego strzale z okolic szesnastego metra piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Macieja Szajnę.

Chwilę później dogodnej sytuacji nie wykorzystał drugi z napastników - Sebastian Franke, który z 12 metrów trafił wprost w bramkarza gospodarzy. W 30 minucie do bramki trafia Sylwester Biesiada...niestety sędzia odgwizdał pozycję spaloną jednego z pomocników "Sanovii".


Po przerwie obraz gry uległ znacznej zmianie. Inicjatywę w meczu przejęli gospodarze, którzy za wszelką cenę dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Gra wyraźnie zaostrzyła się wynikiem czego były dwie żółte kartki dla Rafała Paszkowskiego, który musiał przedwcześnie opuścić plac gry. Piłkarze Sanovii praktycznie nie stwarzali zagrożenia, a na strzał w stronę bramki gospodarzy licznie zgromadzeni kibice musieli czekać do 80 minuty.

W 83' minucie meczu na boisku pojawił się junior -  Patryk Jobczyk, dla którego był to debiut w seniorskiej piłce.

Podsumowując - niedzielne spotkanie pomimo bezbramkowego remisu było niezłym widowiskiem dla licznie zgromadzonej publiczności w Haczowie. Dużo walki, zaangażowania z jednej i drugiej strony mogło się podobać. Zarówno "Sanovia" jak i drużyna LKS-u Haczów mogła wygrać to spotkanie, gdyby zawodnicy potrafili wykorzystać wypracowane przez siebie okazje. Remis wydaje się w tym wypadku najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

 

 

LKS "SANOVIA" LESKO:

1. Grzegorz Szybowski - 17. Łukasz Podsobiński  (46'  11. Piotr Rajchel), 3. Dariusz Ochmański, 8. Jakub Gembuś, 9. Tomasz Dąbrowiecki  (83'  2. Patryk Jobczyk) - 14. Rafał Czenczek (65'  16. Gracjan Krynicki)  , 10. Maciej Gembuś, 6. Rafał Paszkowski    , 13. Paweł Rajchel - 18. Sylwester Biesiada, 7. Sebastian Franke (72''  4. Sebastian Górski)

 

 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia