Dotacja




Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1786485

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:
              
 

Statystyki spotkań drużyny A-klasa » Krosno I
 Remix Niebieszczany  1-1  LKS Sanovia Lesko    
 LKS Sanovia Lesko  1-3   Szarotka Nowosielce    
 Orzeł Bażanówka  2-2   LKS Sanovia Lesko
LKS Sanovia Lesko    2-1     LKS Długie
Cosmos Nowotaniec  1-4   Sanovia Lesko


KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
23.10.2012.
 W rozwinięciu newsa prezentujemy klasyfikację strzelców krośnieńskiej A-klasy.

 

 

 

 

14 - Sylwester Biesiada (LKS "Sanovia" Lesko)

6
 - Rafał Prajsnar ("Płomień" Zmiennica), Daniel Wach (LKS Zarszyn), Karol Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Maciej Gryzowski ("Karpaty" Klimkówka), Rafał Pacholczyk ("Karpaty" Klimkówka), Bartosz Cichocki (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Dziekan (LKS "Nelson" Polańczyk)

5 - Paweł Kułak ("Płomień" Zmiennica), Radosław Stasik (LKS Haczów), Damian Kuzian ("Sanbud" Długie), Daniel Bryś (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Damir Mehmedovic (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

4 - Tomasz Dziedzic ("Płomień" Zmiennica), Kamil Krawiec ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Rafał Szmyd ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Oktawian Bujacz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

3 -  Rafał Pietrzkiewicz (LKS Zarszyn), Przemysław Żyłka (LKS Zarszyn), Zenon Haduch (LKS Zarszyn), Jacek Borucki (LKS Zarszyn), Maciej Gromada ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Bieleń ("Sanbud" Długie), Paweł Kosiba ("Sanbud" Długie), Piotr Małek ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Karol Kaczkowski (LKS Haczów), Adrian Szul (LKS Haczów), Kamil Prach (LKS Haczów), Marcin Radwański ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Sabat ("Orzeł" Bażanówka) Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce), Robert Guzik (LKS "Gawoinstal" Izdebki), Arkadiusz Bury ("Szarotka Nowosielce), Norbert Pałycia ("Nelson" Polańczyk)

2 - Jacek Gefert ("Płomień" Zmiennica), Kamil Wojtal (LKS Zarszyn), Marcin Chudziński ("Wisłok" Sieniawa), Dawid Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Janusz Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Bartosz Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Zenon Hajduk ("Wisłok" Sieniawa), Mariusz Ladziński (LKS Haczów), Wojciech Gębuś (LKS Haczów), Maciej Gembuś (LKS "Sanovia" Lesko), Sebastian Franke (LKS "Sanovia" Lesko), Artur Izdebski ("Orion" Pielnia), Mateusz Siwik ("Orion" Pielnia), Adrian Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Piotr Penar ("Karpaty" Klimkówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Sławomir Warchoł ("Orzeł" Bażanówka), Mateusz Żebracki ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Gurgacz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Marcin Szwerc ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Artur Madeja ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Adam Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Wojciech Barnik ("Gawoinstal" Izdebki), Grzegorz Wojtowicz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Mateusz Oleniacz ("Szarotka" Nowosielce), Mateusz Mołocznik ("Szarotka" Nowosielce), Sidorski Marcin ("Nelson" Polańczyk)

1 - Zbigniew Węgrzyn ("Płomień Zmiennica), Daniel Szuber ("Płomień Zmiennica), Piotr Rachwał ("Płomień Zmiennica), Dawid Tesznar ("Płomień Zmiennica), Radosław Zawojski ("Płomień" Zmiennica), Szymon Drozd (LKS Zarszyn), Mateusz Kurpiel (LKS Zarszyn), Sebastian Bolanowski ("Wisłok" Sieniawa), Piotr Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Kuzian ("Wisłok Sieniawa), Artur Huta ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Wacławski ("Wisłok" Sieniawa),  Krzysztof Błaż (LKS Haczów), Dariusz Leczek (LKS Haczów), Dariusz Gładysiewicz ("Sanbud" Długie), Damian Garlak ("Sanbud" Długie), Damian Wójcik ("Sanbud" Długie), Konrad Kucharski ("Sanbud" Długie), Tomasz Sawicki ("Sanbud Długie"), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długie), Rafał Paszkowski( LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Rajchel (LKS "Sanovia" Lesko), Rafał Czenczek (LKS "Sanovia" Lesko), Damian Sidorowicz (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Wilk ("Orion" Pielnia), Dariusz Wijas ("Orion" Pielnia), Piotr Rysz ("Orion" Pielnia), Michał Michalak ("Orion" Pielnia), Marcin Kielar ("Karpaty" Klimkówka), Mateusz Wójcik ("Orzeł Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł Bażanówka), Krzysztof Stankiewicz ("Orzeł Bażanówka), Michał Rogoz ("Błękitni Jasienica Rosielna), Marcin Dobosz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Szyndlar ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Andrzej Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Damian Gładysz ("Gawoinstal" Izdebki), Paweł Adamski ("Gawoinstal Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal Izdebki), Krzysztof Tutak ("Szarotka" Nowosielce), Łukasz Bieleń ("Szarotka" Nowosielce), Piotr Fil ("Szarotka" Nowosielce), Damian Gac ("Szarotka" Nowosielce)


 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia