Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1822005

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej

     


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 03.02 Sanovia-Olszanica - mecz się nie odbył,
10.02 Sanovia- Iskra Jawornik, 7.02.Sanovia-Bukowsko, 4.02 Sanovia - Targowiska, 3.03 Sanovia - Bezmiechowa,
10.03 Sanovia- Nowosielce, 7.03 Sanovia- Sieniawa, 4.03 Sanovia- Uherce, wszystkie mecze godz.14ZAPOWIEDŹ: LKS "SANOVIA" LESKO - "KARPATY" KLIMKÓWKA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
19.10.2012.
 W najbliższą niedzielę seniorzy "Sanovii" Lesko rozegrają czwarte w tym sezonie spotkanie na własnym stadionie. Przeciwnikiem będzie ósma drużyna krośnieńskiej A-klasy - "Karpaty" Klimkówka.

 

 

 

 

Drużyna "Karpat" w poprzednim sezonie zajęła pierwsze miejsce w krośnieńskiej B-klasie, wyprzedzając "Błękitnych" Jasienica Rosielna o dwa punkty. W dwudziestu sześciu rozegranych meczach drużyna z Klimkówki odniosła dwadzieścia zwycięstw, dwa razy remisowała oraz czterokrotnie przegrywała swoje spotkania. 

 

Statystyki - sezon 2011/2012

Miejsce: 1
Punkty : 62
Zwycięstwa: 20
Remisy: 2
Porażki: 4
Bilans bramkowy: 60-28
Mecze u siebie: 10/2/1
Mecze na wyjeździe: 10/2/1


W obecnym sezonie podopieczni trenera Marcina Nycza prezentują się najlepiej spośród wszystkich beniaminków ligi. W dziesięciu rozegranych spotkaniach uzyskali trzynaście punktów. Lepiej spisują się w meczach wyjazdowych niż w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. W ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali na własnym stadionie z liderem - "Płomieniem" Zmiennica.

W "Karpatach" na uraz narzeka aż czterech zawodników z pierwszej jedenastki. Pod znakiem zapytania stoi obsada bramki gości w tym meczu. Piłkarze "Sanovii" szczególną uwagę będą musieli zwrócić na dwójkę napastników - Rafała Pacholczyka i Macieja Gryzowskiego, którzy łącznie zdobyli jedenaście bramek.

 

Statystyki - sezon 2012/2013

Miejsce: 8
Punkty : 13
Zwycięstwa: 3
Remisy: 4
Porażki: 3
Bilans bramkowy: 14-12
Mecze u siebie: 1/2/2
Mecze na wyjeździe: 2/2/1

W szatni Sanovii panuje bardzo dobra atmosfera. W trzech ostatnich meczach podopieczni Roberta Gembusia zdobyli komplet punktów i małymi kroczkami zbliżają się do czołówki ligi. W fenomenalnej dyspozycji znajduje się Sylwester Biesiada, który w dziesięciu rozegranych spotkaniach zdobył trzynaście bramek.

W niedzielę na pewno nie zagra bramkarz - Mariusz Ziembański. Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Grześka Szybowskiego. Na lekkie urazy narzekają Jacek Zięba oraz Tomek Dąbrowiecki i trudno powiedzieć na dzień dzisiejszy czy będą gotowi na niedzielny mecz.

 
Przypuszczalny skład:

Grzegorz Szybowski - Tomasz Dąbrowiecki?, Robert Gembuś, Jakub Gembuś, Łukasz Posobiński - Dariusz Ochmański, Maciej Gembuś, Rafał Czenczek - Sylwester Biesiada, Sebastian Franke

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia