Donatorzy

Donatorzy:
  

Galeria zdjęć

zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1821960

Polecamy


SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej

     


Najbliższe sparingi naszej drużyny: 03.02 Sanovia-Olszanica - mecz się nie odbył,
10.02 Sanovia- Iskra Jawornik, 7.02.Sanovia-Bukowsko, 4.02 Sanovia - Targowiska, 3.03 Sanovia - Bezmiechowa,
10.03 Sanovia- Nowosielce, 7.03 Sanovia- Sieniawa, 4.03 Sanovia- Uherce, wszystkie mecze godz.14KLASYFIKACJA STRZELCÓW A-KLASY Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.10.2012.
 W rozwinięciu newsa prezentujemy pełną klasyfikację strzelców krośnieńskiej A-klasy. Na czele z dorobkiem trzynastu bramek znajduje się napastnik naszej drużyny - Sylwester Biesiada.

13 - Sylwester Biesiada (LKS "Sanovia" Lesko) 

6 - Rafał Prajsnar ("Płomień" Zmiennica), Daniel Wach (LKS Zarszyn), Karol Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Rafał Pacholczyk ("Karpaty" Klimkówka)

5 - Paweł Kułak ("Płomień" Zmiennica), Radosław Stasik (LKS Haczów), Maciej Gryzowski ("Karpaty" Klimkówka), Daniel Bryś (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Damir Mehmedovic (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Rafał Dziekan (LKS "Nelson" Polańczyk)

4 - Tomasz Dziedzic ("Płomień" Zmiennica), Kamil Krawiec ("Wisłok" Sieniawa), Damian Kuzian ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Bartosz Cichocki (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Oktawian Bujacz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów)

3 - Zenon Haduch (LKS Zarszyn), Jacek Borucki (LKS Zarszyn), Mateusz Bieleń ("Sanbud" Długie), Paweł Kosiba ("Sanbud" Długie), Piotr Małek ("Sanbud" Długie), Robert Siwik ("Orion" Pielnia), Karol Kaczkowski (LKS Haczów), Adrian Szul (LKS Haczów), Kamil Prach (LKS Haczów), Łukasz Sabat ("Orzeł" Bażanówka) Arkadiusz Bury ("Szarotka" Nowosielce), Robert Guzik (LKS "Gawoinstal" Izdebki), Arkadiusz Bury ("Szarotka Nowosielce)

2 - Jacek Gefert ("Płomień" Zmiennica), Kamil Wojtal (LKS Zarszyn), Przemysław Żyłka (LKS Zarszyn),Marcin Chudziński ("Wisłok" Sieniawa), Dawid Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Janusz Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Maciej Gromada ("Wisłok" Sieniawa), Bartosz Miklaszewski ("Wisłok" Sieniawa), Mariusz Ladziński (LKS Haczów), Wojciech Gębuś (LKS Haczów), Maciej Gembuś (LKS "Sanovia" Lesko), Sebastian Franke (LKS "Sanovia" Lesko), Mateusz Siwik ("Orion" Pielnia), Adrian Bednarczyk ("Orion" Pielnia), Paweł Sokołowski ("Orion" Pielnia), Piotr Penar ("Karpaty" Klimkówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Kamil Słomiany ("Orzeł" Bażanówka), Sławomir Warchoł ("Orzeł" Bażanówka), Marcin Radwański ("Orzeł" Bażanówka), Mateusz Żebracki ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Gurgacz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Marcin Szwerc ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Artur Madeja ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Rafał Szmyd ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Adam Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Wojciech Barnik ("Gawoinstal" Izdebki), Grzegorz Wojtowicz (Brzozovia "Mrówka" Brzozów), Mateusz Oleniacz ("Szarotka" Nowosielce), Mateusz Mołocznik ("Szarotka" Nowosielce), Norbert Pałycia ("Nelson" Polańczyk)

1 - Zbigniew Węgrzyn ("Płomień Zmiennica), Daniel Szuber ("Płomień Zmiennica), Piotr Rachwał ("Płomień Zmiennica), Dawid Tesznar ("Płomień Zmiennica), Radosław Zawojski ("Płomień" Zmiennica), Rafał Pietrzkiewicz (LKS Zarszyn), Szymon Drozd (LKS Zarszyn), Mateusz Kurpiel (LKS Zarszyn), Sebastian Bolanowski ("Wisłok" Sieniawa), Piotr Wacławski ("Wisłok" Sieniawa), Mateusz Kuzian ("Wisłok Sieniawa), Artur Huta ("Wisłok" Sieniawa), Paweł Wacławski ("Wisłok" Sieniawa),  Krzysztof Błaż (LKS Haczów), Dariusz Leczek (LKS Haczów), Damian Garlak ("Sanbud" Długie), Damian Wójcik ("Sanbud" Długie), Konrad Kucharski ("Sanbud" Długie), Tomasz Sawicki ("Sanbud Długie"), Grzegorz Garlak ("Sanbud" Długie), Rafał Czenczek (LKS "Sanovia" Lesko), Damian Sidorowicz (LKS "Sanovia" Lesko), Paweł Wilk ("Orion" Pielnia), Dariusz Wijas ("Orion" Pielnia), Piotr Rysz ("Orion" Pielnia), Artur Izdebski ("Orion" Pielnia), Michał Michalak ("Orion" Pielnia), Marcin Kielar ("Karpaty" Klimkówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł" Bażanówka), Łukasz Adamiak ("Orzeł Bażanówka), Krzysztof Stankiewicz ("Orzeł Bażanówka), Marcin Dobosz ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Piotr Szyndlar ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Dawid Chęć ("Błękitni" Jasienica Rosielna), Andrzej Guzik ("Gawoinstal" Izdebki), Damian Gładysz ("Gawoinstal" Izdebki), Paweł Adamski ("Gawoinstal Izdebki), Robert Potoczny ("Gawoinstal Izdebki), Krzysztof Tutak ("Szarotka" Nowosielce), Łukasz Bieleń ("Szarotka" Nowosielce), Piotr Fil ("Szarotka" Nowosielce), Damian Gac ("Szarotka" Nowosielce), Sidorski Marcin ("Nelson" Polańczyk)  

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

 LKS SANOVIA LESKO 1-4 KS KORONA TUCHLA

Zobacz zdjęcia


Miedzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych w Ustrzykach Dolnych


Zobacz zdjęcia
 
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale

Zobacz zdjęcia