SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

TRZECIE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO SANOVII Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
15.10.2012.
 Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna Sanovii Lesko. Tym razem rozprawiła się z drużyną Szarotki Nowosielce, wygrywając 1-3. Po raz drugi w tym sezonie hat-trickiem popisał się najlepszy napastnik ligi - Sylwester Biesiada.

Po raz kolejny zawodnicy Sanovii Lesko dali pokaz swoich umiejętności piłkarskich i pokonali w meczu wyjazdowym Szarotkę Nowosielce 3-1.

Początek meczu w wykonaniu Sanovii był dość nerwowy. Gospodarze wyszli wysoko pressingiem starając się zdobyć bramkę jako pierwsi. Kilka groźnych akcji w ich wykonaniu na szczęście nie znalazło drogi do bramki strzeżonej przez debiutującego w bramce juniora - Gracjana Krynickiego.

W kolejnych minutach to Sanovia przejęła inicjatywę w meczu stwarzając sobie parę dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W 14 minucie meczu w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem znalazł się Sylwester Biesiada lecz bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać.

Kolejne minuty meczu to walka głównie w środkowej strefie boiska. Dużo pojedynków główkowych oraz walki w wykonaniu jednych i drugich mogło sie podobać zgromadzonej publiczności na stadionie w Nowosielcach.

W 25 minucie meczu strzał z rzutu wolnego oddał Sylwester Biesiada niestety dobrze w bramce spisał się Milczanowski, który wypiąstkował piłkę z dala od pola karnego. Następna akcja w wykonaniu Sanovii Lesko dała w końcu efekt w postaci bramki. Do bezpańskiej piłki w okolicy środka boiska doszedł Ochmański, bez przyjęcia zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Biesiady, a ten ze spokojem umieścił piłkę w prawym rogu bramki gospodarzy.

Po strzelonej bramce gra wyraźnie się ożywiła. Sanovia dążyła do zdobycia drugiego gola, lecz ich ataki kończyły się zazwyczaj przed polem karnym gospodarzy. Piłkarze z Nowosielec starali się szukać swoich szans w grze z kontrataku.

Po jednej z takich kontr o mały włos nie zdobyli wyrównującej bramki. Z prawej strony piłkę w polu karnym przyjął jeden z pomocników Szarotki, który znalazł się "oko w oko" z bramkarzem Sanovi, lecz zamiast szukać strzału w długi róg bramki trafił wprost w interweniującego Krynickiego.

W drugiej połowie spotkania drużyna Sanovii ruszyła do zdecydowanych ataków starając się jak najszybciej podwyższyć prowadzenie. Udało się to w 60 minucie meczu. Piłkę od Sebastiana Franke dostał Sylwek Biesiada i w niemal identycznej sytuacji jak w pierwszej połowie nie dał szans bramkarzowi Szarotki.

Na trzecią bramkę nie trzeba było długo czekać. Po raz kolejny podanie od "Franka" otrzymał Sylwester Biesiada, minął dwóch zawodników i strzałem zza pola karnego zdobył trzeciego gola w tym meczu.

W końcówce meczu gospodarze nie mając nic do stracenia rzucili się do ataku w wyniku czego pada gol na 1-3. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Krzysztof Tutak i strzałem głową pokonał Krynickiego.

W ostatniej minucie meczu w polu karnym podcinany był jeden z zawodników Szarotki. Do piłki podszedł Mateusz Oleniacz lecz nie trafił w światło bramki. Chwilę później sędzia skończył zawody.

Po raz kolejny drużyna Sanovii Lesko zdobyła komplet punktów przesuwając się o jedno oczko w górę tabeli. Wynik meczu mógł być zupełnie inny gdyby jedni i drudzy potrafili wykorzystać wypracowane przez siebie sytuacje.