gości: 1690959

Polecamy

SPONSORZY LKS SANOVIA LESKO    DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW>>>Zobacz więcej
Donatorzy:

FESTIWAL NIEWYKORZYSTANYCH OKAZJI - Fotorelacja Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.09.2012.

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie Sanovii Lesko w Bukowsku. Miejscowa Bukowianka po sześciu spotkaniach bez zwycięstwa w końcu przełamała złą passe i po zaciętym spotkaniu zdobyła trzy punkty.

Po trzech meczach bez porażki drużyna Sanovii Lesko uległa Bukowiance Bukowsko 2-1. Zawodnikom z Leska zabrakło przede wszystkim skuteczności, bo sytuacji w tym meczu nie brakowało.

W pierwszej połowie meczu zawodnicy Sanovii Lesko powinni rozstrzygnąć losy tego spotkania na swoją korzyść. W dogodnych sytuacjach pudłowali kolejno: Biesiada, Ochmański, Czenczek oraz Maciej Gembuś. Swoich sił z rzutów wolnych próbował Paweł Rajchel, lecz strzały były na tyle słabe, że bramkarz gospodarzy bez problemu łapałał piłkę w ręce. Gra prowadzona pod dyktando gości nie przyniosła rezultatu w postaci gola, a gospodarze groźnie kontrowali, wynikiem czego była bramka zdobyta w 30 minucie meczu. Strzałem z ostrego kąta popisał się Artur Łuszcz, a piłka trafiła w samo okienko bramki Mariusza Ziembańskiego.

W drugiej połowie meczu piłkarze z Leska starali się za wszelką cenę zdobyć bramkę kontaktową. Gospodarze mądrze cofnęli się na własną połowę i szukali swoich szans w grze z kontrataku. Po jednej z takich kontr padła druga bramka dla miejscowych. Z prawej strony boiska urwał się jeden z pomocników Bukowianki, minął Tomka Dąbrowieckiego, dośrodkował w pole karne, a piłkę do bramki wpakował Femin. Do końca spotkania Sanovia Lesko próbowała doprowadzić do wyrównania, lecz dobrze w tym meczu spisywali się defensorzy Bukowianki. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Sylwester Biesiada, który wykorzystał rzut karny w 70 minucie meczu.

Po ośmiu kolejkach sytuacja spadkowicza z ligi okręgowej - Sanovii Lesko - nie wygląda najciekawiej. Osiem punktów zdobytych do tej pory to zdecydowanie za mało jak na drużynę, której celem była walka o najwyższe miejsca w lidze. Brak skuteczności jest zmorą podopiecznych Roberta Gembusia w tej rundzie. Kolejne punkty do zdobycia już w najbliższą niedzielę w meczu z Błękitnymi Jasienica Rosielna.