zobacz zdjęcia

Odwiedziło Nas

gości: 1691309

Polecamy

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
28.08.2012.
Sekcja SzachowaW dniu 25.08.2012 został rozegrany Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka, w którym to uczesniczyli reprezentanci LKS Sanovia Lesko Ryszard Samek, Stanisław Hujdus (Grupa A  "OPEN"), oraz najmłodsi zawodnicy Sanovii: Wiktor Dziura, Emilka Stefańska i Wojtek Zamojski (Grupa B  "Juniorów" dla uczniów szkół podstawowych).
Po dziewięciu rundach Ryszard Samek zajął 5 miejsce zdobywając 6 punktów, zaś Stanisław Hujdus z dorobkiem 4,5 punktów został sklasyfikowany na 19 miejscu. Juniorzy - w grupie dziewczynek Emilka Stefańska pewnie wywalczyła 1 miejsce (4.5 punktu) , a w grupie chłopców Wiktor Dziura zajął 5, a Wojtek Zamojski 7 pozycję (obaj po 5 punktów) - tym samym W. Zamojski uzyskał ranking 1389 i tym samym wykonał normę IV kategorię szachową. Młodym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!